До мамите на момченца

  • 2 927
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 268
Бабини девитини са това за влиянието.
А да сложиш гривна или синджирче на бебе е смешно, кичозно и най-вече опасно - опасно да не се скъса и да не го глътне.

# 16
  • Мнения: 5 401
Не съм чувала тази поредна глупост!
Никога не бих очакила на детето си златни гривнички, ланци или други работи. Освен, че е опасно от поглъщане, мисля че е и грозно. Червена гривничка - ок, но дотук.  Peace

# 17
  • Мнения: 689
За първи път чувам подобно нещо. Но дори да купя злато на детето, не бих го накичила от сега. Като порастне, ако има желание - нека носи.
Гривни и герданчета е лесно да се скъсат или откачат и може да глътне нещо дребосъка.
  Peace Абсолютно подкрепям. А и всеки може да го дръпне, а и да му направи какво ли не заради едната джундорийка. Дете е все пак.

# 18
  • Мнения: 244
аз съм на мнение че майките кичат децата си за да демонстрират положение в обществото
освенче че е глупаво е  и опасно

# 19
  • Мнения: 27 524
Не съм чувала, това са пълни глупости, като повечето бабини деветини. Слагам понякога на сина ми златна верижка със слонче или кръстче. Но по принцип не харесвам малки дечица с бижута.

# 20
  • Мнения: 2 005
Не съм чувала подобно нещо, но си мисля че все още не сме готови за такива бижута newsm78 Не , че нямам възможност, но смятам , че в момента е излишно- всичко с времето си Peace

# 21
  • Мнения: 306
Пълни измислици!Аз съм против гривни,гердани,пръстени не само за момчетата, но и за момичетата!Дъщеря ми е на 5г. и6м. и не съм и сложила нито гривна,нито синджир.Днес видях едно момченце на 11м. с златна обица,но всеки си решава какво да прави.

# 22
  • Мнения: 730
Не знам за суеверията,но е опасно слагането на бижута на бебе.

# 23
  • Мнения: 1 216
Интересно дали влияе на половите органи на порастналите момченца и как...

# 24
  • София
  • Мнения: 14 672
Мами, може тоя път да ми се изсмеете, ама ще откача! става дума за следното: с мъжа ми искаме да купим на нашето момченце златна гривна,а пък един негов колега го попитал дали е нормален, защото Златото влияело зле на половите органи на момчетата Shocked Вие купували ли сте златни гривни на момченцата си? Чували ли сте подобни неща? Аз за първи път чувам!
Честит имен имен ден на твоето зайче-да ти е живо и здраво  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 930
Не съм чувала подобно нещо, но като видя малко детенце, независимо момиче, момче с гривни, висулки, че даже и кръстчета, е отвращавам се. Защо точи кич на едно детско излъчане, каква им е идеята да ги красят, да ги кичат. Нямам отговор.

# 26
  • Мнения: 5 026
Не съм чувала подобно суеверие.Не бих купила златна гривна на малко дете  Naughty

# 27
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не съм чувала подобно нещо Shocked
Не харесвам малки деца с бижута, а пък още по-малко накичени с ланци, гривни, обици/за момченца става въпрос/ Peace

# 28
  • Мнения: 1 910
И на мен ми изглежда много неадекватно деца да носят бижута.

# 29
  • Мнения: 4 496
Малкият веднъж поиска да му сложа моята,не ми хареса как му стои.Нямам намерение да слагам бижута на момчетата си.А за влиянието върху половите органи- ku-ku

Общи условия

Активация на акаунт