Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Малката е само на 10 месеца,а вече ми отказва млякото,сутришното го отказа много рано,а сега и вечерното.Посъветвайте ме какво да правя?
Цитирай

София

Какво мляко даваш?
Когато на мен Иво ми отказа АМ, започнах да слагам по една чаена лъжичка кисело мляко в адапитраното. Така пак го пропи. Вкусът се промени-явно вече познатият вкус на Аптамил му беше втръснал.
Ако съвсем се опъне на АМ-опитай и с кисело.
Цитирай

София

Какво мляко даваш?
Когато на мен Иво ми отказа АМ, започнах да слагам по една чаена лъжичка кисело мляко в адапитраното. Така пак го пропи. Вкусът се промени-явно вече познатият вкус на Аптамил му беше втръснал.
Ако съвсем се опъне на АМ-опитай и с кисело.
и аз давам Аптамил,ще пробвам утре по твоя начин Wink
Цитирай

София

При Иво мина, при племенницата ми-също.
Цитирай

Стара Загора

Винаги съм казвала, че си умна мод-ка Вив Love направо мод-ка и половина Mr. Green
Цитирай

в сърцето на мъжа си!

Давай по повече в другите хранения
Цитирай

вече в собствен дом

Моят син отказа млякото много по-рано от вас - нямаше и 8 месеца.  Гледам да давам по 2 млечни хранения на ден/от общо 4 за деня/, а и от скоро между храненията давам и кисело мляко, но с лъжичка. Той отказва да пие каквото и да било от биберона , освен водата. Peace
Цитирай

Старата столица

Калина на 10 мес. отказа АМ.От тогава е на кисело.
Цитирай

пловдив

И моя син около 10 месец отказа АМ от тогава сме на кисело,а АМ му го пробутвам с плодовите пюрета,слагам му и в кус-куса или гриса в сутрешната закуска 35
Цитирай

София

Днес и дадох кисело мляко и го пи на айрян от чаша,така и беше интересно,но мама е доволна че все пак нещо слага в стомахчето,че ми е много злояда Sick
Цитирай

Добрич

Мда, позната история.
Синът ми отказа АМ още преди 10-тия месец. В последствие разбрах, че той всъщоност отказва шишето: искаше да хапва всичко с лъжичка. Wink

Затова и въведох по- рано киселото мляко: някъде около 11 месец. Давах му го с бисквитки.

АМ продължих да давам още дълго време, до към година и половина, под друга форма.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.