Отзиви за Kемпински Хотел Гранд Арена, Банско

  • 3 200
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 299
Ако някой е бил там на почивка моля за мнение - хубави ли са стаите, СПА центъра, всичко.

сайт на хотела

# 1
  • Мнения: 1 299
Знам, че хотелът е скъпичък, но все някой трябва да е ходил там....

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Мъжът ми ходи там.Каза,че това е най-луксозния и готин хотел,в който е бил.Очарован е. Mr. Green
Но цените били убийствени. Crazy

# 3
  • Мнения: 3 216
Знам, че хотелът е скъпичък, но все някой трябва да е ходил там....

Скьпичьк ли,той си е убийствено скьпичьк Crazy Мога да ти дам инфо за храната.Всичко им е супер качествено и винаги прясно. РАботят директно с вносителите . Например рибата за сушито им е винаги прясна,което едва ли може да се види по другите хотели в Банско. Стаите си отговарят на всички стандарти за звездите. За Спа ценьтра и другите екстри нямам инфо.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
Кемпински - името говори достатъчно.
Когато хотелът е част от верига, това предполага определено ниво, под което няма падане - както на качество, така и на цени.

# 5
  • Мнения: 1 299
Ясно - отивам  Peace

# 6
  • Мнения: 1 893
И не забравяй после да разкажеш  Wink

# 7
  • Мнения: 265
хотела се намира до станцията на кабинковия лифт.в подножието на планината е и е много красиво.спа центъра е страхотен.

# 8
  • Мнения: 3 216
хотела се намира до станцията на кабинковия лифт.в подножието на планината е и е много красиво.спа центъра е страхотен.

Точно до кабинковия лифт е> Но едва ли това ще ти свьрши работа по това време на годината. И да нацелуваш филипинците.

# 9
  • София
  • Мнения: 461
Била съм там и съм много доволна. За съжаление другите хотели в България от веригата не са на същото ниво. СПА центърът е много добър, за храната не мога да кажа за цени, защото съм била само на закуска (блок маса, голямо разнообразие от храна, имаше и фрешове преди, сега не знам как е). Персоналът е много любезен. Дано останеш доволна! Това е май най-хубавият хотел, в който съм била в България Peace

# 10
  • Мнения: 795
Знам само, че е много скъпо!
Чакаме да споделиш впечатленията си. Приятен престой!

# 11
  • Мнения: 3 216
ХАйде като се завьрнеш пиши.

# 12
  • Мнения: 1 299
Само от разговорите по телефона си личи какво е обслужването - много са любезни. Цената на нощувката сега до 30.11 е 109 евро на двойна стая, включва закуска и ползване на сауни, джакузита, басейни и някаква Снежна баня. Вечеря ми предложиха срещу доплащане от 23 евро на човек, но отказах.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 375
Най-добрият хотел в България (извън София, просто тук не ги ползвам и не знам).
Нивото се запази през целия период - от откриването му досега. Базата, храната и обслужването - всичко! Цените са високи през сезона. Сега са приемливи за това, което предлага.

# 14
  • Мнения: 1 299
Според мен цената в момента (важи до 30.11) е прилична за 5* хотел. Прегледах и листата с цените на СПА центъра - не ми се видяха непоносими (естествено, ако искам от всичко или от повечете ще стане много), но цялостен масаж (50 мин) е 70 лв, и като добавиш отношението към клиента и условията - цената е оправдана.

Общи условия

Активация на акаунт