Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 99 отговора

в очите на двама мъже

Синът ми е почти 7 месеца и аз все още стерилизирам шишетата всеки ден. Докога да го правя?
Цитирай

Германия

Шишетата от чай, сок или вода няма нужда да стерилизираш. Само шишетата от мляко е хубаво да се стерилизират до годинката, защото млякото развива бактерии...  Smile Поне аз така правех  Love
Цитирай

Това ти трябва да си го решиш,но на 7 месеца вече средата не му е чак толкова стерилна колкото е била като бебчо е бил мъничък и не е мърдал много много.
И АМ ли развива бактерии? newsm78
Цитирай

Пловдив

Ох, аз до 1г ги стерилизирах и бибероните също(залъгалки имам предвид, то за другите се знае)
Цитирай

С колко биберона излизаш на разходка? Crazy Постоянно ги вади от устата си и ги  хвърля.
Цитирай

София

И АМ ли развива бактерии? newsm78

Eстествено.

Темата е една от най-често повдиганите. Ето предишни:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198779.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118218.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160256.0
Цитирай

Пловдив

Забравих да кажа - на всяко хранене
« Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 23:20 от pisanka2001 »
Цитирай

в очите на двама мъже

С колко биберона излизаш на разходка? Crazy Постоянно ги вади от устата си и ги  хвърля.
Само с един,и то за авторитет  Laughing Отказа залъгалката малко след третия месец,когато започна да се плюнчи повечко. Купила съм изцяло гумен да си чеше венците,но почти не му обръща внимание. Защо не опиташ да закрепиш биберона на верижка? Продават се в детските магазини. Така поне няма да пада на земята
Цитирай

Пловдив

С по 2-3, и тя ги хвърляше, стигаха горе- долу докато се приберем , но ние в будно състояние не ползваме биба , само за заспиване
Цитирай

в очите на двама мъже

Благодаря,Vivi! Прочетох много различни мнения и логични аргументи,но истината е,че се обърках тотално.  newsm78  #Crazy Ще взема да питам педито...
Цитирай

Бургас

Стерилизирах до 6м и спрях.
Цитирай

Белгия/София

Спирай. Аз никога, нито веднъж не съм стерилизирала. Стерилната обстановка свършва с напускането на утробата  Smile
Цитирай

Atlanta ,USA

Аз до годинката ги стерилизирах ,но само веднъж на ден .Сега ,ако се сетя веднъж седмично,иначе мия с вряла вода .
Цитирай

София

Стерилизирах първият месец. После става кипеж от безсмислен труд.
Цитирай

Синът ми е почти 7 месеца и аз все още стерилизирам шишетата всеки ден. Докога да го правя?

Няма смисъл вече.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 99 отговора