За Созопол

  • 1 030
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 159
Момичета вярно ли е че няма места в Созопол, всичко било full
Мислехме да заминем в четвъртък без резервация и на място да видим, ама сега така ме наплашиха Rolling Eyes
Може ли да ми препоръчате нещо?

# 1
  • Мнения: 196
Пълно е с народ, но квартири има. Тази седмица основната част от руснаците си заминават, защото учебната им година започва на първи, тъй че места ще има още повече.

Морето е малко кофти тази година - много водорасли и медузи.  Sad

# 2
  • Мнения: 2 159
ами ако ходим на плаж на каваци и смокиня там как е?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 356
ще намерите няма страшно. Ние ходихме преди 1 седмица само с мъжа ми, питахме наред по къщите. Намерихме си прилично беше 30 лв за цялата стая с 3 легла, т.е. не беше скъпо. Гледайте пред къщите, където има табела "свободни стаи"

# 4
  • София
  • Мнения: 2 356
плажа на самия Созопол не ми хареса кой знае колко, два дни ходихме до приморско на плаж, с колата. Плажа на Приморско, южния е супер - чист, равен, морето е плитко и чисто, без боклуци и водорасли.

# 5
# 6
  • Мнения: 2 159
мерси момичета и аз така мислех, ама тук ме шашкат в последния момент Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 362
ами ако ходим на плаж на каваци и смокиня там как е?
Плажът там е супер PeaceПреди седмица се върнахме от Каваците.

# 8
  • Мнения: 2 159
а сори за тъпия въпрос но Каваците какво е къмпинг ли, в смисъл трябва да сме на квартира на Созопол и там да ходим на плаж ли?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 952
Каваците е къмпинг на 2-3 километра на юг от Созопол. Плъжът е по-спокоен от созополските, ако имате кола можете да ходите там всеки ден. Входът за коли е 10 кинта, но ако не ви се плащат и отвън ще намерите място.

# 10
  • Мнения: 1 021
Чак пък full?
Ние се върнахме преди 5 дни и не ми се стори толкова пълно!
Ние първите дни ходихме на плажа на стария град, защото пясъка е по-ситен и морето е до глезените поне 15-20 метра, но след това морето изхвърли някакви отвратителни водорасли и беше като тиня  Sick и така си принудихме да се преместим на големия плаж. Там обаче много бързо става дълбоко и е по-неудобно за малки деца!

# 11
  • Мнения: 1 950
Изобщо не е пълно. Върнахме се във вторник. Сестра ми бяха там на квартира в стария град за 30 лева студио, с кухня много прилично. Намерили са я на место.
Ние отидохме ей така за 3 нощувки. В първия хотел, в който попитахме пак в стария град имаше места и се настанихме е по 70 лева на човек.
Но табели за квартири имаше много.
Морето е кофти имаше вече водорасли единия ден, но на Каваците на плажа е екстра, ние ходихме и до Синеморец.

# 12
  • Мнения: 2 159
Благодаря момичета, утре заминаваме с бебето ще сме Rolling Eyes
На място ще търсим къде да отседнем понеже нямам нищо препоръчано, надявам се всичко да е ок Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт