Сгъваема/ преносима рамка за тоалетна чиния

  • 8 055
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Попаднах на ето това в една по-стара тема, но мамчето не е влизало във форума от около 3 седмици.

"Ето идея за продукт за Бг значи (тук ги има), представлява малка пластмасова рамка за гърне, която се сгъва и се побира в чантата на майката, а вътре се слага нещо като торбичка, която на дъното има нещо, което бих оприличила на дамска превръзка по абсорбентност, после махаш/ хвърляш торбичката; да се прозведе сигурно струва стотинки."

ПРоблемът  е там, че синът ми не иска да пиша/ака в обществени WC, а и се съмнявам в хигиената им... та се притеснявам.
Ако някой е чувал, виждал.....моля да помогне с инфо. Опитах се нещо да намеря с гугъл, но нищо не открих.

Не зная къде живее авторката на поста, но във всеки случай не е в БГ.

# 1
  • Мнения: 5 255
Продават се и в БГ  Wink
Лична преносима седалка за тоалетна чиния Personal WC
може би тази  newsm78
Хигиената при децата е много важна. С Personal WC ще бъдете спокойни за хигиената на детето си, а и за вашата лична. Сгъва се лесно и се побира дори в дамска чанта. Където и да отидете Вие и детето ви ще можете спокойно да ползвате тоалетна без да се притеснявате за чистотата. Закрепва се стабилно чрез блокираща система, а специалната кутия позволява лесна стерилизация след всяка употреба. В къщи, в заведение или в офиса Personal WC ви осигурява перфектна хигиена и е винаги под ръка.
Производител: OkBaby Италия.

# 2
  • Мнения: 4 422
Има ги и то от десетина години.Имаме такава от сина ми още,но не би се побрала във всяка дамска чанта.Лека,удобна и функционална,много лесно се измива..

# 3
  • Мнения: 1 114
 Grinning Много благодаря за отговорите.   bouquet  Grinning
Поръчах като тази на снимката  в един интернет-магазин, но  количествата май са изчерпани. Утре ще разбера със сигурност.
Ако е така, къде да търся...? Директно при вносителите на ОК Baby или в магазини, които предлагат техни продукти.  ThinkingСещам се само за Premaman.
mimozata, случайно да си виждала някъде такива седалки във Варна?

# 4
  • Мнения: 4 422
Виждах някъде обаче къде..  newsm78 може би беше в Бебчо..Виж там или звънни ако не ти се ходи до там.

# 5
  • Мнения: 1 114
Мерси пак.  Grinning  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 752
А къде е този магазин Бебчо, че и аз искам такава седалка

# 7
  • Мнения: 4 422
Теа пита за Варна,та там си е магазина де  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 114
Още веднъж благодаря  на mimozata!   bouquet
Купих от Бебчо днес. Явно само там може да се намери. В Премама звънях и казаха, че нямат.
Иначе няма да има вече внос на такива седалки. Спрени са от производство. 
Изглежда удобна. Не е тежка, но не е и много малка.
Какво да се прави, ще я разнасяме...Че онзи ден насред улицата като се развика и затръшка, че искал да ходи на тоалетна... ooooh!.. В тревата не иска, а и ми се струва грозно. Почудихме се къде да го водим. Все ми се струва, че е мръсно навсякъде.  Sick

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 23:59 от Теа

# 9
  • Мнения: 4 422
Радвам се,че ти помогнах. Grinning Много е практична и доста време се ползва,ние я разнасяхме и по гости и на заведение,път и пр...

# 10
  • София
  • Мнения: 4 866
Явно само аз не знам как се ползва това нещо. Купихме сгъваема седалка за Габа, но нито веднъж не успях да я поставя стабилно върху тоалетната чиния. Да не би да попадам все на нестандартни такива?

# 11
  • София
  • Мнения: 10 825
А в София къде има такива сгъваеми седалки?

# 12
  • София
  • Мнения: 4 866
Аз поръчах от ДаНет, ама беше много отдавна. Не знам дали имат наличност.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз поръчах от ДаНет, ама беше много отдавна. Не знам дали имат наличност.

Няма Sad Току що проверих

# 14
  • Мнения: 1 114
Явно само аз не знам как се ползва това нещо. Купихме сгъваема седалка за Габа, но нито веднъж не успях да я поставя стабилно върху тоалетната чиния. Да не би да попадам все на нестандартни такива?

Тази вечер влезе в употреба.  Laughing Мъжът ми каза, че не е могъл да я сложи много добре, т.е. не е била стабилна, защото "капака падал". Не зная какво имаше точно предвид. Ще пробвам утре и аз и ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт