Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Някоя от вас ползвала ли го е?Ако сте, моля кажете дали си заслужава?
Цитирай

София

Незнам какво точно имаш впредвид???Аз имам само чашки силиконови и прозрачни,но откакто едната ми се отлепи в най неподходяштият момент Evil or Very Mad  седят в секцията многооооо скрити. Wink
Цитирай

Sofia

Цитат на: ofi
Някоя от вас ползвала ли го е?Ако сте, моля кажете дали си заслужава?

Този който го рекламират по телевизията ли? Не съм ползвала, но ми изглежда доста ненадежден
Цитирай
Имам предвид този който рекламират по WS Teleshop и точно това ме интересува дали няма да пада постоянно?Знам че се залепва, но пък това май не ми се струва много комфортно!И как точно става "повдигането" на бюста или няма такъв ефект?
Цитирай

София

Мойте чашки не са от телешоп,а от Италия-нищо не правят вярвай ми,не си заслужава,но ако искаш пробвай Naughty
Цитирай
не знам какво и къде рекламират но аз искам да се оплача Smile не е честно гръдната ми обиколка да е като на Али Макбил ( не помня името на актрисата ), а задника ми да гони Джей Ло .
малко попреувеличих но наистина съм възмутена. като се подложа на диета и зърната ми вече хлътват, а другото едва едва отслабва. само като съм над 56 кг. вече малко от малко ми се заоблят. писна ми да нося подплънки щото като ги сваля и живата истина лъсва. и ми писна всички да ми казват как харесват жени с малък бюст, а в същото време да се прехласват по разни "бомби". аз искам някакакви си 5 см. не повече. Айде стига съм ревала.
Цитирай

Варна

За този, дето го носеше Стойка от "Биг Брадър" ли става въпрос?
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Дайте линк за негледащите ТВ!
Цитирай

София

Цитат на: chockolina
За този, дето го носеше Стойка от "Биг Брадър" ли става въпрос?
Не миличка,не е точно такова нещо,съжалявам че не мога да го снимам Rolling Eyes
Цитирай

София

Ето: http://www.teleshop.bg/detail.php?item=70
Цитирай

София

Мойте чашки са други,но предполагам че са същото дърво Evil or Very Mad
Цитирай
струват ми се страшно ненадеждни. ако падне, когато съм с мъж трябва да се гръмна от Embarassed
Цитирай
Цитат на: single
струват ми се страшно ненадеждни. ако падне, когато съм с мъж трябва да се гръмна от Embarassed
На жена ми и падна докато бяхме в ресторант пред 30 човека Evil or Very Mad
Цитирай

София

Ужас! Embarassed В такъв случай се правиш на #Silly  и си Whistling , но аз точно от това се страхувам.А сега пък ми казаха за някакви поддържащи лепенки, които се слагат както ти е удобно, но пък облепена с разни работи Thinking Абе я най-добре без и тва е! Very Happy
Цитирай

вляво от асансьора

Цитат на: ofi
Ужас! Embarassed В такъв случай се правиш на #Silly  и си Whistling , но аз точно от това се страхувам.А сега пък ми казаха за някакви поддържащи лепенки, които се слагат както ти е удобно, но пък облепена с разни работи Thinking Абе я най-добре без и тва е! Very Happy
Лепенките са пълен майтап Evil or Very Mad .На всичко отгоре са и скъпички-4бр са около 16-17 лв,а това всъщност е за 2 пъти.Не повдигат кой знае колко(като се има предвид,че аз не съм от най надарените и нямам нужда от много повдигане,а представям си ако бях),отлепят се мнооого трудно Evil or Very Mad (имах чувството,че с кожата даже) и въобще не си струват.
П.П.Моите бяха някакви италиански
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора