"Невидим" сутиен

  • 4 459
  • 20
  •   1
Отговори
Някоя от вас ползвала ли го е?Ако сте, моля кажете дали си заслужава?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Незнам какво точно имаш впредвид???Аз имам само чашки силиконови и прозрачни,но откакто едната ми се отлепи в най неподходяштият момент Imp  седят в секцията многооооо скрити. Wink

# 2
  • Мнения: 3 200
Цитат на: ofi
Някоя от вас ползвала ли го е?Ако сте, моля кажете дали си заслужава?


Този който го рекламират по телевизията ли? Не съм ползвала, но ми изглежда доста ненадежден

# 3
Имам предвид този който рекламират по WS Teleshop и точно това ме интересува дали няма да пада постоянно?Знам че се залепва, но пък това май не ми се струва много комфортно!И как точно става "повдигането" на бюста или няма такъв ефект?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Мойте чашки не са от телешоп,а от Италия-нищо не правят вярвай ми,не си заслужава,но ако искаш пробвай Naughty

# 5
не знам какво и къде рекламират но аз искам да се оплача Simple Smile не е честно гръдната ми обиколка да е като на Али Макбил ( не помня името на актрисата ), а задника ми да гони Джей Ло .
малко попреувеличих но наистина съм възмутена. като се подложа на диета и зърната ми вече хлътват, а другото едва едва отслабва. само като съм над 56 кг. вече малко от малко ми се заоблят. писна ми да нося подплънки щото като ги сваля и живата истина лъсва. и ми писна всички да ми казват как харесват жени с малък бюст, а в същото време да се прехласват по разни "бомби". аз искам някакакви си 5 см. не повече. Айде стига съм ревала.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За този, дето го носеше Стойка от "Биг Брадър" ли става въпрос?

# 7
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Дайте линк за негледащите ТВ!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: chockolina
За този, дето го носеше Стойка от "Биг Брадър" ли става въпрос?
Не миличка,не е точно такова нещо,съжалявам че не мога да го снимам Rolling Eyes

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Мойте чашки са други,но предполагам че са същото дърво Imp

# 11
струват ми се страшно ненадеждни. ако падне, когато съм с мъж трябва да се гръмна от Embarassed

# 12
Цитат на: single
струват ми се страшно ненадеждни. ако падне, когато съм с мъж трябва да се гръмна от Embarassed
На жена ми и падна докато бяхме в ресторант пред 30 човека Imp

# 13
  • София
  • Мнения: 118
Ужас! Embarassed В такъв случай се правиш на #Silly  и си Whistling , но аз точно от това се страхувам.А сега пък ми казаха за някакви поддържащи лепенки, които се слагат както ти е удобно, но пък облепена с разни работи Thinking Абе я най-добре без и тва е! Grinning

# 14
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: ofi
Ужас! Embarassed В такъв случай се правиш на #Silly  и си Whistling , но аз точно от това се страхувам.А сега пък ми казаха за някакви поддържащи лепенки, които се слагат както ти е удобно, но пък облепена с разни работи Thinking Абе я най-добре без и тва е! Grinning
Лепенките са пълен майтап Imp .На всичко отгоре са и скъпички-4бр са около 16-17 лв,а това всъщност е за 2 пъти.Не повдигат кой знае колко(като се има предвид,че аз не съм от най надарените и нямам нужда от много повдигане,а представям си ако бях),отлепят се мнооого трудно Imp (имах чувството,че с кожата даже) и въобще не си струват.
П.П.Моите бяха някакви италиански

Общи условия

Активация на акаунт