Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
 Sad Мили майчета от този форум, от известно време съм сериозно изплашена. Направо полудявам от ужас. Понякога ми се случва да виждам светкавички- ту в лявото, ту в дяснот око. Като премигна няколко пъти- изчезва. Иначе съм здрава, 30годишна. Ходих на очен лекар- нищо. Все за това мисля - щом не е от очите, тогава какво? Може ли да е мозъчен тумор? И си мисля, че ако е нещо сериозно, детето ми ще остане без майка...
Цитирай

DE

Посъветвай се и с друг лекар .Не ми мисли глупости- може да е нещо елементарно....  bouquet
Цитирай

А кръвното?
Цитирай
Ниско.
Цитирай

София

Не мисли глупости!

Иди на друг лекар! Да не ти се получават след като си вдигала нещо тежко, например?
Цитирай
Не мисли глупости!

Иди на друг лекар! Да не ти се получават след като си вдигала нещо тежко, например?
По-скоро след рязко изправяне, след рязко обръщане...
Цитирай

София

Я се стегни и се успокой и стига си говорила глупости,аз 20 години ги виждам тия звездички,пък нищо ми няма.
Това е съвсем нормално при ниско кръвно.
Няма да се шашкаш Peace
Цитирай
Я се стегни и се успокой и стига си говорила глупости,аз 20 години ги виждам тия звездички,пък нищо ми няма.
Няма да се шашкаш Peace
Не знам, аз пък си мисля, че на никой друг не се случва, ужасно се плаша и от сутрин до вечер все това мисля.
Цитирай

Белгия/София

И на мен се е случвало, започна като бях 9-ти клас и никой не разбра, а ужасно силни имах, чак падах от виене на свят. Не ме питай какви ижасии съм си мислила  Rolling Eyes Пий кафе, кола, хапвай шоколад, пий много течности и всичко ще е наред  Hug
Цитирай
И на мен се е случвало, започна като бях 9-ти клас и никой не разбра, а ужасно силни имах, чак падах от виене на свят. Не ме питай какви ижасии съм си мислила  Rolling Eyes Пий кафе, кола, хапвай шоколад, пий много течности и всичко ще е наред  Hug
[/quote]
Като истински светлинки ли ги виждаше? Моите са все едно съм погледнала в лампа- като мигна ги виждам и след секунди изчезват, все едно че нищо не е било. Остава ми само ужасът... Crying or Very sad
Цитирай
Ох, нещо не цитирах като хората...
Цитирай

Пловдив

Толкова хора ти отговориха вече, че е нормално и се е случвало и на тях - след рязко изправяне и ниско кръсвно ти какво очакваш да виждаш Tired
Послушай ги и престани да си мислиш за лоши неща, нищо ти няма Smile
Цитирай

Пловдив

Не мисли глупости!

По-скоро след рязко изправяне, след рязко обръщане...

Ооо, значи ниско кръвно най-вероятно. И на мен ми е ставало преди така, като не пиех кафе.

За всеки случай питай лекар, ама не вярвам да е сериозно.

Успех  bouquet
Цитирай
Благодаря ви на всички Hug
Цитирай

trqbva da  si napravi6 kravna kartina s diferencialno broene-nai-veroqtno se kasae za vid anemiq.nqma da si navredi6,ako pie6 folieva kiselina ot 400mg 2x1,sa4etana s vit.B-nai-dobre si vzemi Neurobex,za6toto te sadarjat kombinaciq ot gamata na vit.B-tqh gi pii 2x2.za mnogoto te4nosti sam saglasna,no ne i za kafeto-to 6te ti predizvika 4esto urinirane i kravnoto 6te ti padne o6te pove4e.qj mnogo plodove vmesto 6okolad.dano sam uspqla da ti bada polezna
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора