Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 авг. 2007, 16:55 ч.

фетална кардиоехография

• 1 085
  • 11
  •   1
Отговори

Анкета

Какво представлява феталната кардиоехография

Опции:

• София
Здравейте,искам да попитам какво представлява феталната кардиоехографията и има ли нещо общо с феталната морфология.понеже съм много притеснена и лекарката ми ме изпрати на този ехограф за мое успокоение.Но не разбрах дали е различно от феталната морфология.

# 1
  • София
този преглед се прави,за да се види сърчицето на бебето - дали всичко с него е наред.На ФМ се гледат всичко органи на бебето,а на ехокардиографията се гледа сърцето само и то от специалист в тази област,.

# 2
  • София
благодаря много!

# 3
  • софия
И аз да попитам нещо във връзка с това сърдечно изследване. Знаете ли кой е най-добрия период от бремеността за него и каде са най-добрите специалисти за фетална кардиоехография? И кои са те съотвено (поименно)?
Предварително благодаря! Simple Smile

# 4
  • София
мисля че беше към 18- 23-та седмица.Добри са д-р Спасов(МЦ Фемина) , д-р Томова и  д-р Велковски в 3-та градска..Аз ,живот и здраве,ще ходя при Спасов.

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 10:05 от angels_zg

# 5
  • София
Между 20та и 24та седмица е добре да се направи изследването. След 24тата заради развитието на гръдния кош вече не се виждало толкова добре сърцето. Аз ходих при др Спасов във Фемина и съм доволна - лекарят обясняваше много подробно всичко което вижда. Струваше 50 лв.

# 6
  • София
А колко време преди прегледа се записа-знам,че там е голяма лудница и искам да си направя сметка ,колко по-рано да се обадя.

# 7
  • София
За Спасов не е чак такава лудницата колкото за Димитрова. Като се записвах имаха час за след две седмици, но аз исках за след три седмици.

# 8
  • София
Преди години, когато бях бременна с първото дете ходих при Велковски 2 пъти. Тогава се плащаше. Имах проблем с водите и ме пращаха в 7 и 8 месец. Всичко се оказа наред и сега имам едно много буйно момче. В 3-градска според мен са си точно специалистите, там е най-доброто детско кардиологично отделение. Мисля, обаче че може и с направление но май се чака много време. newsm78

# 9
  • София
Аз ходих при д-р Велковски в Трета градска и съм много доволна. Платих 50 лв., за да не чакам със записване, но и съм 23г.с. и щеше да е късно. Много сърдечен , внимателен и обяснява каквото те интересува.

# 10
  • София
Чувала съм от няколко гинеколога, че доц. Томова е най-добрият кардиолог, който прави фетална ехокардиография.
А като време е нах-добре между 20 и 23 седмица.

# 11
  • София
Ако някой има телефона на доц. Томова,може ли да ми го прати на ЛС? Тя къде преглежда? Предварително ви благодаря.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт