Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители във Варна
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

ако има майки от  кв.Владиславово,нека пишат къде излизат с бебоците,вземат ли им от кухнята храна,кои ясли и градини предпочитат в района и други такива,можем да си поговорим за колността и отглежданите в нея деца.
Цитирай

Варна

Здравей, аз съм бъдещо майче:) Живеем в кайсиева-224.ти къде си? Може да се видим някой ден на кафе
Цитирай

Варна

здлавей, радвам се,че пишеш,аз съм в 407 блок над поликлиниката,ще се радвам наистина да се видим.
Цитирай

Пловдив

Не мислех че може да има и други мами от Владиславово  Love
Аз съм в 21 бл. Малката ходи на ясла в Маргаритка. Доволни сме ама точно сега има сумати болести и смятам да я пратя за малко на бабин дом...
Цитирай

София

Влезнах от любопитство в темичката. И аз живеех във Владилавово, ама продадохме апартамента и сега сме във Възраждане (много гаден квартал, хич не ми харесва).На разходка ходех в парка под пощата, на кухня в Поликлиниката, а на градина в "Първи юни". От всико бях доволна, само градината тука - "Звънче" е по-добра. Оказа се, че е екоградина и една от престижните, а ми е на няколко метра от дома.Май само това му е хубавото на квартала.
Цитирай

Bath, UK / Варна

Искам да ви пратя поздрави от далече  Smile
Лятото, като си дойдем, ще се присъединим към вас. Нашите са в 401 бл., до училище "Ал. Константинов."
Иначе миналото лято ходехме в Пикадили на малката площадка и имаше едни люлки зад спирката на пазара - посока центъра.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.