Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

имам проблем с намирането на сутиен в България сякаш няма жени с големи гърди и все едни малки сутиени шият чак ми се реве като трябва да си търся. Та се разрових в нета и какво да видя   Shocked има сутиени и за мене ....... обаче в САЩ  Crying or Very sad някоя от вас момичета да си е поръчвала  от някъде далече и то да е дошло. Моля споделете ако знаете сайт който да ми върши работа.  bouquet
Цитирай

addicted to phone

Дай линк към този сайт да го видим. Иначе аз купувам сутиени само от Триумф. Разгледай http://www.triumph.com/bg/ Ползвам от известно време само модела Comfort Minimizer W и съм много доволна.
Цитирай

София

Жалко, че на Триумф не могат по нета да се поръчват.Аз си купувам от Делфина от нета или от Севън секъндс, там има всякакви номера Peace и не са бабешки
Цитирай

addicted to phone

Не знам дали ще се осмеля да купувам сутиен от нета. Всеки модел стои различно и не всеки път взимам един и същи номер. Как го правите вие?
Цитирай

София

Ами рискувам Very Happy Не винаги съм доволна,ама какво да се прави като съм пристрастена по този начин на пазаруване.Иначе, ако не ти става  можеш да го върнеш
Цитирай

addicted to phone

Току що разгледах Делфина, ама там размер 90Е няма  newsm78
Цитирай

София

И аз съм с голям бюст и действително доста трудно се намира подходящ сутиен Confused
Цитирай

София

Защото преобладават китайските боклуци - като за китайки: дрехи с къси крачоли и къси ръкави - за дребосъци с малки цици. Confused
Цитирай

Варна

http://laredoute.fr/achat-lingerie-guides-shopping-poitrine-gene … rie:guide:bonetdh
доставката е 5 евро
номерацията на френските  сутиени е различна- мери се гръдната, а не подгръдната обиколка
Цитирай

DE

Е, и в БГ продават Триумф. Само от там си купувам сутиени.
Само те имат голяма чашка и малка подгръдна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.