Стамболийски - увеличаваме се!

  • 7 961
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 065
Добро утрооо(то вече е почти обяд ,но днес съм в къщи и си поспах повечко smile3524)
Пийвам си кафето kaffeetrmker_2 и бягам ,че имам сто задачи .
Марианка ,каква е била тази буря ,че ви е причинила толкова поразии?Когато гърми и сте в къщи не изключвате ли някои уреди?А бе, аз така говоря ,но не го правя -все си мисля ,че на мен няма да се случи.
Днес все още е слънчево  Nature Sun With Face,но и аз се терзая ,,да пътуваме travel, или не'' Ако се откажем,през цялото време ще ми е криво и ще си мисля ,че можеше и да ни се размине лошото време. Wear UmbrellaОт друга страна- малко ми е преминало времето за неразумни и спонтанни изпълнения от рода на ,,решаваме и тръгваме"
Gepard,чудесна снимка!Пожелавам ти в скоро време подобна красавица.Ако си ти на аватара шансовете са 100% Joy

# 61
  • Мнения: 4 451
Gepard почти съм сигурна, че е Малена на Malenna. Тя прави страхотни снимки на дъщеря си. Като професионалист е. Албума и стои в подписа, разгледай го.
Djily, изобщо не ти е минало времето за неразумни постъпки. Всъщност, това време май никога не отминава. Laughing И добре, че е така, иначе живота щеше да е голяма скука. И на аватара си е баш Gepard. Grinning

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 676
         Привет и от нас!

  Тук е студено и вали обилно  cold Wear Umbrella. Та днес нямаше разходка. Поне имах гостенка, една приятелка.

 Да ви се похваля, Алекс е приет в яслата и ще бъде ученик  Hug (все едно в Университет е приет, ама тук е така). Сега ще трябва да се подготвяме. Малко ми е притеснено, но се надявам бързо да свикне  hug.

  Марианка, чудех се къде се загуби, а то какво било. Кофти за TV-то ви  Sad, но в това да е лошото. Дано осъществите заплануваната почивка  Praynig.
За снимката на Малена, май наистина е тя. Личат си архитектурните заложби на майката  Peace.
 djily, имам чувството, че живеем извън БГ  Joy, като чета за слънчевия ви ден. За екскурзийката, мисля, че лошото време не би ви попречило. Дори и да го прекарвате само в стаята  Wink.

# 64
  • Мнения: 4 451
Хайде поспалнковци на кафееее! Grinning

Днес е слънчево, но хладно. Супер приятно е. Желая от сърце приятно изкарване на почивните дни. Дъждовното време снощи провали нашата минипочивчица на Цигов чарк с dimi. Confused

# 65
  • Мнения: 4 451
Сигурно Gepard разглеждаш албума на Малена и затова мълчиш. Laughing

# 66
  • Мнения: 26
mari_anka аз не виждам никаква прилика. Мисля че това на е момиченцето за което си мислиш. От каде е Милена?

# 67
  • София
  • Мнения: 676
Gepard, отговарям вместо Марианка, че Малена е от Варна.
Марианка, кофти, но дано пак си изкарате весело  Hug. Щях да забравя, кафенцето е супер с тая канелка  Peace.

  И тук грее слънчице, но си е хладничко. Поспахме си до късничко, докато Алексчо си гледа филмчетата  Laughing.

# 68
  • Мнения: 4 451
Струва ми се, че това е малката Малена от Варна на Malenna. Само, че снимката, която ти си показал е по-стара, т.е. там Малена е по-мъничка.

# 69
  • Мнения: 2 481
 HugЗдравейте!Завърнахме се от мъката море,сега след почивката на море,трябва да хидим на почивка някъде!Ужас беше! Tired

Вие как сте,гледам много празници е имало тук,честито на всички пораСНАЛИ с годинка,именници,рожденници,и новодошли! Hug

На морето се и настудувахме и напекохме и изгоряхме,и се накарахме и навикахме с моя,и изобщо от всичко имаше!И се разболяхме и се долекуваме сега!Така то с деца на море не се ходело ама кой да слуша!Пък и с баба бяхме -идилия!Повече няма да говоря! Whistling

Нося миди Билянка ама са малко,толкова успях да събера! Thinking

Да ви доизчета и пак ще се включа! Peace

# 70
  • Мнения: 4 451
Eli, добре завърнала се! Hug
И пак да идете на почивка, с деца си е екшън, но поне няма скука. Mr. Green Е, щом и баба сте си водили с вас, не можеш да се оплачеш. Позволено е само, ако е била свекървата. Mr. Green
Вие не успяхте ли да хванете от хубавото време?

# 71
  • Мнения: 2 481
 afwitch си водихме !

# 72
  • Мнения: 4 451
А, ясно. hahaha
Ей, сладурковци, какво време само, а? ooooh!

# 73
  • Мнения: 4 451
Kъде сте бре, хора? ooooh!

# 74
  • Мнения: 26


Добро утро, мами!

Общи условия

Активация на акаунт