Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 авг. 2007, 04:36 ч.

босилек в саксия

• 3 971
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
Ужасно много ми трябва босилек в саксия! Откъде може да си купи човек? Женския пазар?   

# 1
  • Бургас
Аз също съм голям фен на босилека. Миналата година си купих от една бабка, но скоропостижно го уморих. Сега като ми трябва дебна на Пикадили и си купувам на връзка.

# 2
Босилекът се засажда много лесно и можеш да го поддържаш в саксия лесно.Клонче във вода няколко дни да пусне малки корени,след това в саксия и поливаш един път на ден.

# 3
По добре си вземи семена и февруари-март си ги засей;моя сега цъфти на терасата,много обича вода и слънце;има един едролистен,който е разкошен и мирише екзотично като се замисля с лек аромат и на индийско орехче..не мога да ти го обясня точно,но ти препоръчвам семена

# 4
  • далече от Златото на леля ;(
така като ви чета, май и аз ще си взема  Rolling Eyes знам, че босилекът гони комарите Rolling Eyes

# 5
На Женския пазар до скоро продаваха разсад - можеш да си купиш и да си посадиш в саксия. Не беше скъп, около 1 левче за 10-ина стръкчета.
Е, стръкчетата са вече доста пораснали, но на теб май точно това ти трябва...  Thinking

Успех!  Peace

# 6
  • София
Супер сте! Благодаря ви много  Hug
Точно против комари ми трябва, в него ми е надеждата

# 7
Аз пък знам че гони мравки и пеперуди

# 8
  • в ябълковата градина
Аз също харесвам как мирише. А и е толкова свежо да се сложат свежи подправки в ястията.
Мисля на пролет да си засея и магданоз и копър.

# 9
  • София
винаги имам саксии с босилек на балкона. обожаваме италианската кухня, а просто не е същото без пресен босилек.
за комарите и аз съм чувала, че гони. но дали наистина има ефект, не мога да кажа.
който иска, ще раздавам семена напролет  Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт