Отказва да се храни и играе с храната

  • 533
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Скоро направихме 1 годинка Laughing и от няколко дни насам храненето е цяла мъка Sad. Хапва 2-3 лъжички и после почва да плюе и да прави бррррррррр и всичко около него става в манджа. Направо не знам какво да правя? Готвя му аз в къщи и му правя тези дни любимите манджи, но резултат никакъв. Сякаш иска да играе с храната Sunglasses. Иначе посяга да взема лъжицата давам му я, но докато преди успяваше да загребе нещо с нея и да го хапне сега само рови в купичката и изважда храната от там  newsm78. Ако някой е имал подобен проблем моля ви помагайте Praynig

# 1
  • Мнения: 917
в такива случаи аз просто прибирам храната и я оставям гладна до следващият път, не пропускам и да обясня, че има деца, който няма какво да ядат и храната не е за игра. явно детето просто не е гладно

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Оооох...ако знаеш ние от колко време казваме брррррррррррррррррр като ядем  ooooh!
Пробваш няколко пъти, ако не иска да яде - даваш някакъв плод и до следващият път.
На другото хранене ще яде със сигурност.

# 3
  • Мнения: 5 362
в такива случаи аз просто прибирам храната и я оставям гладна до следващият път, не пропускам и да обясня, че има деца, който няма какво да ядат и храната не е за игра. явно детето просто не е гладно
И аз правя така.Когато огладнее после сама си казва.

# 4
  • Мнения: 1 761
Здравей!

И аз имах този проблем.Детето ми е на 13 месеца.
Слагам го в столчето за хранене и аз държа купичката с храна, а на него давам две лъжички.Тои се прави,че ме храни мен, аз се преструвам,че е много вкусно и докато той се занимава, му слагам голяма лъжица в устата.Иначе му е скучно.И той се опитва да брави БРррррррррр,но тогава се карам, махам купичката и му вземама лъжичките и спира.

# 5
  • пловдив
  • Мнения: 398
И ние имаме такива периоди от време на време , в тези случаи му изсипвам всички играчки пред него и докато се занимава го храня Joy

# 6
  • Мнения: 1 081
Не е ли възможно жегите да му се отразяват просто?

# 7
  • Мнения: 656
Благодаря за отговорите момичета Grinning Послушах ви и днес не съм давала нищо да хапва между яденията и човека си изяде всичко  Wink. Явно не е бил гладен и си играе наистина с храната.

Общи условия

Активация на акаунт