Избелване на зъбите

  • 10 943
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здрвеите на всички
погледнах дали има нещо писано по въпроса но не открих.....затова пиша нова тема.
Искам да питам някои избелвал ли си е зъбите в домашни условия. Чувам за лепенки,гелове и какво ли още не. Аз чувам и за някаква процедура ZOOM , но просто не ми е по джоба, а и не са ми чак толкова оцветени зъбите 
Та...кажете моля кои какво е ползвал и къде....цената разбира се 
  bouquet
п.с Дано съм написала въпроса си на правилното място  Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Избелвала съм си зъбите в домашни условия : Зъболекарката ми прави силиконова шина и ми дава един гел. Слага се гел в шината и спиш с нея. Така 10 дена. ПО време на процедурата не се пие кафе , вино , черен чай и не се пуши  Mr. Green При по чувствителни зъби може да се появи  неприятно усещане от студено , топло..
Цена 80-100 лв.
При мен имаше ефект.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 149
Избелвала съм си зъбите в домашни условия : Зъболекарката ми прави силиконова шина и ми дава един гел. Слага се гел в шината и спиш с нея. Така 10 дена. ПО време на процедурата не се пие кафе , вино , черен чай и не се пуши  Mr. Green При по чувствителни зъби може да се появи  неприятно усещане от студено , топло..
Цена 80-100 лв.
При мен имаше ефект.  Peace
И на мен в момента ми изработват такива шини.И цената е около 100тина лева.Надявам се и при мен да има ефект

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817

И на мен в момента ми изработват такива шини.И цената е около 100тина лева.Надявам се и при мен да има ефект

 Shocked . Миналата година бях ходила при една зъболекарка - за пломба. Пита ме дали съм си избелвала зъбите, защото много хора си ги били избелвали. Казах не, но попитах за цената естествено. В кабинета около 600 в дом. условия 400  #Crazy . И не беше никак скъпарски кабинета. Пломбата ми беше 20лв. От тогава не съм се интересувала от тази услуга, тъй като съм останала с впечатление че е супер скъпа. А може да има различни методи на дом. избелване или  newsm78.........

# 4
  • Мнения: 745
Аз си избелвах забите с този метод в домашни условия със силиконовата шина, но не можах да издържа повече от две нощи след това имах адски болки почти 12часа направо нетърпими иначе платих 160лв за 4бр.гел и шини и две гела с фрурен гел за подхранване на зъбите, мъжът ми си взе същите но от друг зъболекар за 220лв, но отворих в интернет и видях че са доста по едтини нещата, но не може да си ги купиш от тях ако не си зъболекар.

# 5
  • Мнения: 1 454
И аз съм останала с впечатление, че  е много скъпо...

А не е ли вредно?  newsm78
В смисъл...това, което го правят в зъболекарския кабинет с машинката и това с шините...Дайте да направим съпоставка
Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 149
Аз мисля ,че е еднакво вредно избелването в кабинета и това в домашни условия.Все химия.
Мое мнение.Не съм много добре запозната

# 7
# 8
  • Мнения: 27
Една приятелка в германия си купила някакви ленти пак за 10 дена сутрин и вечер по 20-30 мин.Има ефект, но тя попринцип има хубави и бели зъби Mr. Green.Аз в България не съм ги виждала някои ползвал ли ги е и чувал и е за такова нещо?

# 9
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

След куп експерименти с всевзможни 6туротии(от сорта на гел с който намазва6 зъбите и апарат с незнам каква си специална светлина.. продават се по аптелите..) моят зъболекар ми направи не6то от рода на 6ина за зъбите, които се пълни със специален гел и се оставя да деиства цяла но6т, Дозата вклу4ва 4 ампули с гел и паста за зъби  с която се измива6 преди да сложи6 гела


http://www.clinicasancrescente.cl/opal.html


Ефекта е доста добър  по време на третирането заъбите ми станаха много 4уствителни, но после вси4ко се оправи
цената с изработването на знам ли как да го нарека  не6то което слага6 върху зъбите и прилепва плътно изработва се по  отливка на зъбите.. а бе с две думи цялото удоволствие бе6е 200 лв
Тъй като имам много проблемни зъби, зъболекаря ми каза 4е избелването, каквото го правят с една или две процедури, е много агресивно и 6те ми " довър6и зъбите"

# 10
  • София
  • Мнения: 2 157
Цената на гела е : 60 лв , на шината : 20 лв.
Всичко друго е надценка.
Приятелката ми е зъболекарка , та затова съм 100% убедена  в информацията

# 11
  • Мнения: 118
аз говорих с моята зъболекарка за избелване, но тя ме посъветва да не експериментирам с това. Избелването било все е дно си боядисваш косата с перхидрол, като започнеш веднъж няма спиране, а и емайла изтънявал в общи линии си прецакваш зъбите, така че попитайте за страничните ефекти преди да започнете  Naughty

# 12
Избелването в домашни условия не е толкова ефикасно...На мен са ми правили избелване в кабинета
Струва 300лв и се прави 3 дена подред

# 13
  • София
  • Мнения: 2 157
Избелването в домашни условия не е толкова ефикасно...

Не е вярно  Naughty

И определено е по - евтино

# 14
Избелването в домашни условия не е толкова ефикасно...

Не е вярно  Naughty

И определено е по - евтино
Е да-за това не споря-по-евтино е.Но другият начин за мен е по-добър.Става и по-бързо

Общи условия

Активация на акаунт