Перник-7

  • 20 047
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Сега да ви отправя едно въпросче Embarassed Препоръчайте ми добър адвокат по финансови, имуществени и фирмени сделки в Перник. ВСофия имаме познат, който е супер, но не ми се ще да го разкарвам.

Е сега ако не си похваля мъжа, няма кога!  Heart Eyes Не, че си е мой, ама е адвокат и се справя добре в тази област. Ели, ако искаш пиши ми на лични за какво става въпрос, или пък направо да ти дам телефона да му звъннеш. Ако не може да ти помогне,поне ще те насочи правилно. Но най-вероятно ще може  Wink

# 76
  • Мнения: 109
Еееееей, да не ви остави човек за малко!!!!!!! Пак сте се забили в трета глуха.
Привет девойки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes драго ми е да ви "видя".
Честита книжка на Миленка!!!
Честит пьрволак на Котето!!!
Аз сьм на работа в друг наш магазин и когато мога ще се включвам. Чао за сега щото ме гонят от компа

# 77
  • Мнения: 3 372
ООО Боби Hug
Казвай бързо къде се намира тоя друг магазин newsm78 А с вашия какво става newsm78

# 78
  • Мнения: 589
Ааааа, и тоя аватар е супер, Милена!
Здрасти, Боби!
Коте, не се крий, кажи нещо, похвали се как върви с ченгелчетата! Само за минутка!
Ани, какво стана с яслата? Как беше при зъбаря? Днес видях Деян с баба му. Много бърбори, а мойто хлапе неще да приказва и това е  #Cussing out Чува добре, всичко разбира, но не му се обръща езика! Tired Почнах да се отчайвам!

# 79
  • Мнения: 109
Здрасти, здрасти Мимка Grinning Тоя магазин се намира баш на главната "Цар Борис 3-ти" и е най-централният ни магазин, а главния офис се намира над него и тука бъка от шефове непрекъснато. Работата е много и вече откачам, а съм само втори ден. ooooh!
Дано ни оправят по-скоро нашия магазин иначе .......незнам - ще свърша на 4-ти километър

# 80
  • Перник
  • Мнения: 277
Горе главата,Боби!
Да не ти разправям аз как е на новата ми работа(новата - стара, де - вече на 3 месеца,кошмарни   Shocked ),че твойта ще ти се види направо рай!
И добре дошла пак!     bouquet

# 81
  • Мнения: 255
Здрасти, банда!

Ех, Бобсън, веднага си проличава, когато се навърташ във форума - настъпва едно такова оживление... Много ти се радваме  Heart Eyes. Мани немой така за 4-ти км. Иначе кой ще ни съживява темичката  Laughing?

Мама Ели, зъбаря мина този път добре. А иначе за яслата ни се отлага малко ходенето, че има епидемия от заушка в яслената група. А с това се отлага и моята агония. А на Кали хич не му се притеснявай - като отприщи изведнъж и ще ти надува главата по цял ден.

Светле, как е юначко - пусни малко снимки да го видим.

Ох, хора искам скоро да почвам пак работа, ама ми се ще да е в Перник. Хич не ми се пътува вече  Sad. Ама няма как. И сигурно изобщо няма да виждам Деян, което страшно много ме измъчва.

# 82
  • Мнения: 109
Добриютру девойки!!! Как е хавата дънъска? Аз използвам ,че колегите са на пуш пауза и мога да се добера до компа иначееее... нема брате.
Благодарско на всички за милите приветствия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ани, успех в търсенето на работа. Стискам палци да си намериш нещо подходящо. Трудно ще ти бъде и мучно за Део, ама няма начин. Колкото и кофти да звучи ще свикнеш, а и той също.
Билка,  Hug драго ми е да те "видя". По- назад в темата прочетох нещо и ще ти се обадя да обсъдиме нещо.
Ели, не му се притеснявай на детенце, че не говори оше. Ние така му се тресяхме на Вики, че не искаше и не искаше, па като отвори после една уста ooooh! майкооооу- не ти е работа. Молила съм го после да млъкне, ама няма брате. Надуваше ни главите денонощно.

# 83
  • Мнения: 1 952
Здравейте момичета, позагубих се малко, но много задачки  Hug

# 84
  • Мнения: 3 372
Здравейте момичета, позагубих се малко, но много задачки  Hug
Здравей Hug
Май доста се се позагубила след като аз за първи път те виждам в тази тема Peace Пиши по-честичко, ще се радваме Hug  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 952
Пишех, пишех, ама сте ме забравили.
Бях Лили Иванова обаче.

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 12:19 от The same myself

# 86
  • Мнения: 3 372
Пешех, пешех, ама сте ме забравили.
може  bouquet само май е било доста отдавна Peace

# 87
  • Мнения: 109
Миленка, на работа ли си? Да поздравиш Роси.
Здрасти и на "Лили Иванова". Къде се загуби толкоз време?

# 88
  • Мнения: 3 372
Пишех, пишех, ама сте ме забравили.
Бях Лили Иванова обаче.
ами така си кажи  Peace
Миленка, на работа ли си? Да поздравиш Роси.
Здрасти и на "Лили Иванова". Къде се загуби толкоз време?
На работа съм Tired Ще и предам поздравите  bouquet

# 89
  • Мнения: 109
Тука нямам Кю Sad, т.е. има, ама хич не мога да се добера до него. Ох, дано ни оправят по- скоро магазина Praynig
Айде да спретнеме среща докато е още хубаво времето. А? Какво ще речете?

Общи условия

Активация на акаунт