пари или свободно време?

  • 4 104
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 674
Аууу...ама вие сте се развихрили тука... Whistling

# 76
  • Мнения: 2 161
Аз не бих си позволила да изисквам каквото и да било.Ако иска да прекарва повече време с нас какво да му кажа?Я отивай да работиш!Или обратното.

# 77
  • Мнения: 303
Kati Z,

Просташко е точно това, което ти си написала.
Внимавай какво пожелаваш на другите, да не се сбъдне на теб!
Никъде не видях обидна дума от Кати.

Скъпа,прочети малко по-нагоре изказванто на твоята приятелка и  обърни внимание на епитетите,които е използвала,както и на пренебрежителното отношение,което демонстрира към жените,които явно не са си намерили богат спонсор като нея и тогава я защитавай!
И ако обичаш,не ме заплашвай,а прочети правилата за добро държание в мрежата.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 12:50 от kalia77@yahoo.com

# 78
  • Мнения: X
Kati Z,

Просташко е точно това, което ти си написала.
Внимавай какво пожелаваш на другите, да не се сбъдне на теб!
Никъде не видях обидна дума от Кати.

Скъпа,прочети малко по-нагоре изказванто на твоята приятелка и  обърни внимание на епитетите,които е използвала,както и на пренебрежителното отношение,което демонстрира към жените,които явно не са си намерили богат спонсор като нея и тогава я защитавай!
И ако обичаш,не ме заплашвай,а прочети правилата за добро държание в мрежата.

Мацка хич те няма да ти кажа, искрено ме разсмя, аман от такива  ЖЕНКИ като тебе в нета:))))) hahaha
Аз съм привърженик на позицията на жените в чиито семейства НЯМА изобилие от пари, но ИМА време за семейството, и не защитавам трепането като куче, заради 5 звездна почивка през единствените 10 дни време за семейството. Чаткаташ ли? Очевидно не! Съвсееееееем малко усиле от твоя страна трябваше за да прочетеш горните ми мнения и щеше да схванеш, а може би не... Thinking А дали можеш да четеш изобщо? Писането а мисленето не ти се отдават, а четенето???
 Нямам богат спонсор - недай си боже да имам и да не ми се налага....аз съм ценител на стойностните неща в живота. Не съм разполагала никога в живота си с много пари и затова ги оценям. Поради тази причина НЕ ОДОБРЯВАМ лишаването от безценните моменти с любимите хора, заради пари, освен ако не е крайно необходимо, което не пожелавам на никой. Мисля, че темата е зададена така, че трябва да разсъждаваме над работата за " много пари за удоволствие", което аз не харесвам. А не работата за " пари за елементарни нужди и добър живот", не лукс!
 Съжалявам че не си успяла да разбереш нищо от това което съм написала, за това, че си комплексирана очевидно на някоя тема и изобщо те съжалявам, ама не ти се сърдя, понеже не си виновна!

# 79
  • Мнения: 6 013
Аууу...ама вие сте се развихрили тука... Whistling
  thumbsup Май май

# 80
  • Мнения: 1 172
Имаме минимум, под който не бихме могли да живеем. Засега свободното време ни е приоритет. Но паднем ли под този минимум, ще заложим на многото бачкане. А имаме ли избор въобще? Нима мога да кажа на детето  "мами, няма да те водим на лекар или няма да купим лекарствата, понеже е важно тати да си е вкъщи, от много работа да не забрави за семейството и да задене някоя колежка"....

Била съм и в двете крайности - с мноооогоо свободно време и мизерни доходи.  И с изключително добри доходи и никакво свободно време. Ама никакво  - дет се вика няма кога да си похарчиш парите. И двата варианта са еднакво подтискащи. Така, че трябва да се внимава много за баланса м/у добро финансово състояние и достатъчно свободно време. Може в някакви периоди да се изпада в крайности, но това не трябва да продължава прекалено дълго. И мизерията  и липсата на контакт със партньора могат еднакво бързо да унищожат всичко хубаво в една връзка..

# 81
  • Мнения: 1 685
                            smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501

# 82
  • Мнения: 2 270

Била съм и в двете крайности - с мноооогоо свободно време и мизерни доходи.  И с изключително добри доходи и никакво свободно време. Ама никакво  - дет се вика няма кога да си похарчиш парите. И двата варианта са еднакво подтискащи. Така, че трябва да се внимава много за баланса м/у добро финансово състояние и достатъчно свободно време. Може в някакви периоди да се изпада в крайности, но това не трябва да продължава прекалено дълго. И мизерията  и липсата на контакт със партньора могат еднакво бързо да унищожат всичко хубаво в една връзка..

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт