Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Монтана

Здравейте искам да ви попитам дали има гел за мокър ефект тъй като косата ми е чуплива и бухнала и искам да намаля обема и.До сега не съм ползвала гелове понеже всички ми казваха че ще ми се появи пърхот от тях.Та ако знаете за такъв гел моля пишете ми марка и горе долу каква е цената му.
Цитирай

Белгия/София

На Лореал е хубав. Не знам колко струва.
Цитирай

Варна

За гел точно не мога да ти кажа, но има една пяна за коса Seri и има наистина мокър ефект. То по принцип се води гел-пяна за коса и аз лично съм много доволна, защото и моята коса е къдрава и бухнала.
Цитирай

Монтана

Мерси много за отговорите аз на Сери съм си купувал боя за коса бях доволна от цвета и но много цапаше.
Цитирай

Варна

Щом си ползвала продукти на Seri, пробвай и гел-пяната. Аз лично останах доволна, ама ми е много малка и за около 2-3 седмици и ми свършва.
Цитирай

vidin

Аз имам на Вела, но мокрия ефект се задържа 1ч. при мен, а от гел и на мен ми се появява пърхот.
Цитирай

Монтана

А какви са цените
Цитирай

Варна

Гел- пяната на Сери има мокър ефект няколко минути, както и пяната на Лореал. Аз все още търся продукта с наистина мокър ефект...
Цитирай

Варна

На Seri гел-пяната е около 8 лв.
Цитирай

Монтана

На Seri гел-пяната е около 8 лв.
Мерси  Hug
Цитирай

София/Света на Диска

Брат ми използва гел за мокър ефект, но много му капе косата... Доверявам се на Л'Ореал, когато става дума за косата.  Peace
Цитирай

Старата столица

Използвам един крем на Ейвън-подхранващ,без отмиване.След като си сложа от него на косата,цял ден ми стои все едно е мокра.Наистина има мокър ефект,макар да не е гел Wink
Цитирай

Монтана

А как се казва този крем на ейвън?
Цитирай

София

и аз съм за Лореал.
Цитирай

РусЙе

Л'ореал  Very Happy Около 6-7 лв е цената. Професионалния също е много хубав, но е 24 лв.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора