Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 авг. 2007, 13:28 ч.

Гел за мокър ефект

• 3 065
  • 25
  •   1
Отговори
  • Монтана
Здравейте искам да ви попитам дали има гел за мокър ефект тъй като косата ми е чуплива и бухнала и искам да намаля обема и.До сега не съм ползвала гелове понеже всички ми казваха че ще ми се появи пърхот от тях.Та ако знаете за такъв гел моля пишете ми марка и горе долу каква е цената му.

# 1
  • Белгия/София
На Лореал е хубав. Не знам колко струва.

# 2
  • Варна
За гел точно не мога да ти кажа, но има една пяна за коса Seri и има наистина мокър ефект. То по принцип се води гел-пяна за коса и аз лично съм много доволна, защото и моята коса е къдрава и бухнала.

# 3
  • Монтана
Мерси много за отговорите аз на Сери съм си купувал боя за коса бях доволна от цвета и но много цапаше.

# 4
  • Варна
Щом си ползвала продукти на Seri, пробвай и гел-пяната. Аз лично останах доволна, ама ми е много малка и за около 2-3 седмици и ми свършва.

# 5
  • vidin
Аз имам на Вела, но мокрия ефект се задържа 1ч. при мен, а от гел и на мен ми се появява пърхот.

# 6
  • Монтана
А какви са цените

# 7
  • Варна
Гел- пяната на Сери има мокър ефект няколко минути, както и пяната на Лореал. Аз все още търся продукта с наистина мокър ефект...

# 8
  • Варна
На Seri гел-пяната е около 8 лв.

# 9
  • Монтана
На Seri гел-пяната е около 8 лв.
Мерси  Hug

# 10
  • София/Света на Диска
Брат ми използва гел за мокър ефект, но много му капе косата... Доверявам се на Л'Ореал, когато става дума за косата.  Peace

# 11
  • Старата столица
Използвам един крем на Ейвън-подхранващ,без отмиване.След като си сложа от него на косата,цял ден ми стои все едно е мокра.Наистина има мокър ефект,макар да не е гел Wink

# 12
  • Монтана
А как се казва този крем на ейвън?

# 13
  • София
и аз съм за Лореал.

# 14
  • РусЙе
Л'ореал  Grinning Около 6-7 лв е цената. Професионалния също е много хубав, но е 24 лв.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт