Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Както някои от вас знаят, аз съм част от екипа на Портал Интеграция. Сега проекта ни се разшири и направихме портал само за информиране и общуване на хора с интелектуални затруднения. Той е в лесен за четене формат. Проблемът е , че няма как да информираме много хора с подобни затруднения. Затова се обръщам към вас с молба ако познавате такива , да им кажете за новия портал.
Ето ТУК можете да го видите.
« Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 13:40 от _Zara »
Цитирай

густо майна Филибето

За съжаление не познавам такива хора, но поздравления за сайта и труда, който сте положили.   bouquet
Цитирай

Идеята е да знаете, че съществува, и ако ви се "изпречи"  Wink някой човек, на който може да е полезен този портал, да му кажете.
Цитирай

Зара, не мога да вляза с ретистрацията си.
Получих имейл, кликнах там и като си набера
името и паролата, ми изписва че са невалидни.
Изгрежда имам големи интелектуални затруднения.
Цитирай

Ще видим сега с администратора, благодаря че ми каза. Трябва да е максимално улеснено, но сам разбираш, че не може без повишена сигурност  Laughing
Цитирай

Пратих ти имейл. Кутията ти с лични съобщения е препълнена.
Цитирай

Изгрежда имам големи интелектуални затруднения.
35

Зара,много е хубав сайта,но за съжаление много хора все още нямат нет.
Цитирай

Да, това е един от основните проблеми  Crying or Very sad Има и други проблеми разбира се - един от тях е този,свързан със сигурността.Много родители се притесняват децата им да не попаднат нанещо неподходящо или на някой маниак. Разбира се, имат си основание. Един умерен контрол би улеснил нещата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.