Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 авг. 2007, 13:43 ч.

Възможно ли е...

• 477
  • 1
  •   1
Отговори
Възможно ли е хомеопатичното лечение да отключи друго заболяване или просто са "лепанли" втори вирус.
Ситуацята: М. на 1 г. и 4 м. от 20.08 с хрема, раздразнена, крива, суче често и иска да съм все до нея. В неделя започна да кашля, след като се е насукала добре и е заспала. Помислих си за зачервено гърло. Но не го видях. Опитват се да и изникнат и 4 те кучешки зъбчета. Давала съм и само ЗЕ сиропче и от него в нослето. От 27.08. на хамолина 30 по 3 пъти на ден. Днес след 4 прием спря да кашля, но от понеделник е с разстройство (4 изхождания за деня). Давам и от вчета по 4 капсули коластра +сиропчето 1 капкомер сутрин и вечер+ коластра в нослето по 3 пъти на ден.
А. на 3 г. от събота е с хрема, а в неделя вече кашляше неистово. Постоянно суха кашлица докато е будна непрестанно се дере. Като легне и заспи спира на кашля. Не отхрачва. От 26.08. към коластрата (5 капсули на ден+капки в нослето) прибавихме мерсуриус 15, 3 пъти по 3 гранулки. От неделя е с разстройство. Впонеделник състоянието и се влоши, днес също, но все пак е трети ден, а аз знам какво да очаквам от хом. лечение и не се притеснявам. Давам и още 3 пъти по 3 суп. лъжици (мед,ракия и зехтин в равни количества). От 11:00 часа има разреждане на кашлицата.
Въпросите ми:
1. Има ли връзка между започнатото лечение и разстройстовото?
2. След колко време да очаквам подобрение в състоянието?
3. Колко дълго е препоръчително да се взема хамомилата и меркуриуса?

# 1
ние сме имали разстойство, но при лечение на друго заболяване. хомеопатката казва, че е нормално да имаме разстройство, температура или обриви. но все пак се обади за проследяване, аз винаги го правя, когато съм притеснена.

успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт