Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Имало жива и мъртва ваксина.Едната е по здравна каса -другата струва 65 лв.Кажете си мнението?
Цитирай

софия

ние си купувахме
Цитирай

Бургас

Не-ваксините са безплатни!Вече слагат безплатно и умъртвена ваксина срещу полиомиелит.За останалите не съм сигурна живи ли са или умъртвени-никой не ми е казвал.Ти за коя ваксина питаш?
Цитирай

София

Полиоваксината и по ЗК е вече умъртвена - така е от януари тази година. Иначе ДТК по ЗК не е умъртвена - може би затова ти е казала така, и ти предлага да си купиш Пентаксим, която освен убитите полио и ДТК /дифтет-тетанус-коклюш/ съдържа и ваксината Акт-Хиб - която е с/у един от видовете менингит, както и за други заболявания. Тя е 65 лв. Но - има и друга платена ваксина, която е само убито полио + убито ДТК /т.е. не слагаш и Акт-Хиб, която е препоръчителна, а не задължителна/ - казва се Тетраксим, цената и е около 48 лв., аз избрах нея, защиото реших да не товаря организъма на бебка с още една ваксина по едно и също време  Peace.
Цитирай

Здравната каса ги поема всичките ,без противогрипната. 35
Цитирай

София

И без Акт-Хиб-а...
Цитирай

DE

Peace
Цитирай

София

Peace
И при нас е така.Досега ми се е налагало да платя само за една ваксина, и то защото не се очакваше да я получат в поликлиниката скоро.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.