Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители на близнаци и породени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

канени сме на рд  smile3510един или два подаръка да носим newsm78
Цитирай

Пловдив

Ами,ако децата са две,естествено е и подаръците да са два Peace
Цитирай

Ами ако са две дечицата два подаръка, но може един ако е нещо от рода на люлка,замък и тем подобни newsm78
Цитирай

Ами ако са две дечицата два подаръка, но може един ако е нещо от рода на люлка,замък и тем подобни newsm78
и аз съм на това мнение
Цитирай

имах предвид мойте като са две като ходим на празника 2 подаръка ли да носим
Цитирай

Антверпен

Ако са ви добри приятели семейството на рожденника, не мисля че ще те погледнат с лошо око , ако отидеш само с един подарък от името на вашето семейство. Все пак на рожден ден се ходи, за да уважиш рожденника. Трябва ли всеки член от семейството да носи подарък!? Ние като ходим на рожденни дни купуваме 1 подарък, не 5. Ако пък имаш възможност купи колкото искаш и можеш. Няма да те върнат. Wink
Цитирай

аааа, ми един тогава  Rolling Eyes
Цитирай

Пловдив

е малко неразбиремо си беше задала въпроса Hug,зависи на каква възраст са децата,според мен подаръка трябва да е от две части за да може всеки да подари по нещо,защото рожденника може да се разсърди,че няма подарък от всички:peace:
Цитирай

благодаря ви много
Цитирай

и друго нещо да питам от две седмици ни тече нослето и нищо не ни помага кажете някакъв лек
Цитирай

Sofia

Незнам колко сте големи  newsm78 Моята педиатърка ми е казала, че най-доброто средство е слънцето. Лицето да се пече и минава - наистина помага. Иначе пръскам със Стеримар и отминава също. Но незнам как е при вас - да не е алергия някаква?  newsm78
Цитирай

не е алергия настинахме нещо.на 2г.6м сме
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.