момичета помогнете

  • 1 337
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
канени сме на рд  smile3510един или два подаръка да носим newsm78

# 1
  • Мнения: 1 174
Ами,ако децата са две,естествено е и подаръците да са два Peace

# 2
  • Мнения: 844
Ами ако са две дечицата два подаръка, но може един ако е нещо от рода на люлка,замък и тем подобни newsm78

# 3
  • Мнения: 7 803
Ами ако са две дечицата два подаръка, но може един ако е нещо от рода на люлка,замък и тем подобни newsm78
и аз съм на това мнение

# 4
  • Мнения: 21
имах предвид мойте като са две като ходим на празника 2 подаръка ли да носим

# 5
  • Мнения: 1 744
Ако са ви добри приятели семейството на рожденника, не мисля че ще те погледнат с лошо око , ако отидеш само с един подарък от името на вашето семейство. Все пак на рожден ден се ходи, за да уважиш рожденника. Трябва ли всеки член от семейството да носи подарък!? Ние като ходим на рожденни дни купуваме 1 подарък, не 5. Ако пък имаш възможност купи колкото искаш и можеш. Няма да те върнат. Wink

# 6
  • Мнения: 7 803
аааа, ми един тогава  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 174
е малко неразбиремо си беше задала въпроса Hug,зависи на каква възраст са децата,според мен подаръка трябва да е от две части за да може всеки да подари по нещо,защото рожденника може да се разсърди,че няма подарък от всички:peace:

# 8
  • Мнения: 21
благодаря ви много

# 9
  • Мнения: 21
и друго нещо да питам от две седмици ни тече нослето и нищо не ни помага кажете някакъв лек

# 10
  • Мнения: 2 950
Незнам колко сте големи  newsm78 Моята педиатърка ми е казала, че най-доброто средство е слънцето. Лицето да се пече и минава - наистина помага. Иначе пръскам със Стеримар и отминава също. Но незнам как е при вас - да не е алергия някаква?  newsm78

# 11
  • Мнения: 21
не е алергия настинахме нещо.на 2г.6м сме

Общи условия

Активация на акаунт