Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
 Crying or Very sad mnogo iskam da si imam momi4ence no nemoga da zabremeneq kajete mi na kakvo se dalji tova  Rolling Eyes
Цитирай

Пловдив

май мястото на темата ти не е тук,успех!
Цитирай

успех, но има цял подфорум искам бебе  Smile
Цитирай

USA

Съжалявам, че не мога да ти отговоря, защото ако знаех на какво се дължи щях все да съм забременяла последните 26 месеца. Не искам да звучи остро, но тук повечето момичета опитваме от доста време и 4 месеца не ми се виждат период достатъчен за притеснения и крайни изказвания от рода "немога да забременея". Пробвайте си спокойно, наслаждавайте се един на друг и ако до 1 година не стане (зависи и от възраста ти) тогава почни да се тревожиш. Ако пък толкова те притесняват тези неуспехи може и сега да отидете на доктор. А относно това, че искаш момиченце вече никой не може да ти помогне - Божа работа.
Цитирай

Само лекар може да ти отговори на този вьпрос...
Има Библиотека в този форум...поразрови се и 4ети.За какьв 4еп е тази анкета Thinking newsm78
Цитирай

4 месеца не е много време. Ако мине година и оЩе не ства посетете клиника по стерилитет. Овулация следиШ ли си?
Цитирай

И аз не знам къде...

За какьв 4еп е тази анкета Thinking newsm78

Искрено ме разсмя  tooth!

love001  love001  love001
Цитирай

Габрово

Ние чакахме повече.Успокой се бебето ще дойде тогава,когато наи-малко го очакваш. Peace

п.п.Оправи си анкетата.
Цитирай

попрочети малко библиотеката,успех Peace
Цитирай

Варна

муци  и аз искам бебе а ма трета година го няма още отиди на лекар ,някакви изследвания правила лиси,а и момичетата са ти на писали че четири месеца са нищо   успех Hug
Цитирай

в Надежда-та

Само лекар може да ти отговори на този вьпрос...
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.