Ей ги на, останаха й дни 100-тина на ДЕКЕМВРИЙСКАТА дружина!

  • 13 114
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 144
Привет и от мен,момичета, радвам се, че всички сте добре, макар и някои в по-лошо настроение. Simple Smile Нищо, те проблемите са за да се решават, така че действайте смело. Иве, браво за темичката, добре че си ти да се грижиш за нас.

Странно, но и аз имам киселини понякога, сигурно е нормално пак да се появят в даден момент. Фифелота, можеш да ядеш и обикновена бисквита от време на време, това също действа добре при гадене.

Дари, и ти горе главата, заедно с Валката Simple Smile Днес бях на лекар, всичко е наред с бебчето, много е симпатичен този Диков, като му казах, че и двете ми предишни деца са момчета, а и сега пак момче чакаме, ми вика: "Сам човек толкова може".  Grinning Grinning Grinning Иначе според докторът инцидентът не е повлиял на бременността, каза да не се безпокоя, че организмът на майката има много силна защита и може да преодолее дори сериозни катастрофи без травми за бебето.

Приятна вечер на всички, на мен ми се е прияло нещо киселко, та днес, посред лято фамилията ще вечеря кисело зеле... Simple Smile Иначе откак съм си вкъщи, съм се отдала на кулинарни страсти и всеки ден правя разни сладкиши и какви ли не глезотии. СИгурно не само аз, а всички ще качим килограми, ако карам в този дух. Simple Smile))

# 61
  • Мнения: 366
Стелче, радвам ти се много, че бебко е добре и че ти си в добро разположение на духа.   Hug
И като спомена киселичко, и аз да си призная вчера и днес хапвах сармички от кисело зеленце. Знам, че не е много полезно сега, ама ги обичам много.
Днес си видях бебо, отговаря си на седмиците, беше обърнат с главата надолу и риташе с краченца. Каката много се изкефи, само се хихикаше и от време на време се обаждаше: Ето му сърчицето, ето му ръчичката, ама като му се видя пишката и тя млъкна  hahaha
Пуснаха ми изследвания кръв и урина, а за кг-те - качила съм 1,8кг от предишния път.  newsm78 Мъжът ми каза, че не ги вижда по мен. Колкото толкова, важното е бебо да е добре и да расте.
Лека вечер на всички
мамчета и бебчета добрички  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 210
Stella Maria, много много се радвам, че с бебо всичко е наред. А думите на доктора  Joy Joy Joy
Мами, имам един въпрос към вас. Тази вечер се обадих на доки за резултатите от микробиологията (в 21.30ч. таз жена още преглеждаше Shocked) и тя ми рече, че всичко е наред и имам "втора степен чистота на влагалището". Някой има ли представа какво ще рече туй? Мъж ми си умря от смях като го чу - каза, че задължително трябва да разбера колко точно са степените и коя какво означава, за да мога да санкционирам или поощря чистачката. Laughing
Добрата новина е, че вече от година и половина съм извън клуба на печурко-производителите, което си е абсолютен рекорд като си спомня как преди бях направо почетен председател.
И да се похваля - след като издържах около ден и половина само на плодове и зеленчуци пак смъкнах онзи килограм, дето го качих през уикенда. Нали съм вманиачена тази бременност на тема килограми и се меря всеки ден Embarassed А събота и неделя ме обхващат и мен кулинарните страсти и задължително вторник сутринта съм +1кг. Добре че лунната диета се пада напоследък във вторник та успявам да си регулирам теглото и поддържам ниво от +4-5кг.   

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 03:40 от babaToHka

# 63
  • Мнения: 534
добро утро мили момичета,
Стела-Мария  Hug за теб и бебчо...радвам се, че всичко е наред Heart Eyes
при мен нищо ново, освен, че мъж ми тръгна вече на работа и "ремонтираме" вечер, но в интерес на истината доста работа и свършихме...в сряда ще дойдат да ми сложат дограмата и след това следва процедурата "лепене на тапети"...мисля, че към края на септември може да се очаква "рязане на лента" Flutter
лек и хубав ден от мен на всички вас Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 165
Добро утро и от мен  newsm51
Нещо тези дни не ме свърта на едно място. И тези бебешки магазини са ги направили направо един след друг. Човек така се изкушава, че направо незнам.......къде ще му излезе края. Другото което ме притеснява  е , че месеците на стоене в къщи вече наближават и тогава щего закъсам. Някакси хладилника се оказва доста близко до мен - и все има нещо за прихапване.

Нали само ви ревях, че пия витамини , магнезии и така и не ги усвоявам ( най-вероятно де ) та сега си взех сокчетата на Хип да ги пробвам. Ще видим резултата надявам се скоро.

Лек и успешен ден от мен

# 65
  • Мнения: 1
Добро утро и прекрасен слънчев ден ви желая момичета Grinning Стеле браво на теб и на бебо, че сте удържали фронта. Младежа ще бъде кален от най-ранни месеци без съмнение Grinning

# 66
  • Мнения: 70
Добро утро момичета Simple Smile,

Стела Мария радвам се че сте добре с бебчето, този лекар и мен ме изкефи  Wink

Ние вчера ходихме при Томова, видяхме бебчо, излиза с една седмица по-голям, надолу с главата е, броихме му пръстчетата, гледахме му органите, плацентата, каза, че всичко е ОК! Praynig Simple Smile

Момичета, нали Баба Тонка обясни, на какво се дължи скапаното ни настроение, от Луната е,  пълнолуние е, още един ден и ще си влезем в ритъм newsm10...и на мен много ми действа!
А ние днес имаме празник цялото семейство, годишнина от сватбата  - 9 години Simple Smile, а Алекс има имен ден newsm18

# 67
  • Мнения: 127
Добро утро,мамчета!Stella-Maria,радвам се,че си добре и че с бебо всичко е наред!Важното е човек да не пада духом и така по-лесно преодолява трудностите!Наистина ти се възхищавам!
  Иве,тъкмо тази сутрин се чудих какво става с вашия ремонт,вижда ли му се вече края,но явно има още работа Simple SmileИсках да те питам за климатиците,нали вие сега си сложихте,инверторни ли взехте,или обикновени?Знам каква е разликата по принцип,но на нас вече в две фирми ни препоръчват обикновените и не мога да разбера защо-нали инверторните са уж по-енергоспестяващи и повече топлят.?А в стаята на бебо ще има ли климатик?Ние се чудим още дали климатик,или някакъв радиатор да купим.Иначе в хола сме си  с климатик,но за бебето-незнам.
  За витамините,напоследък не съм пила никакви,карам на натурални-от плодове и зеленчуци,но от септември ще почвам да пия HIPP,само че не сокчетата,а едно разтворимо чайче.Някои майки бяха казали,че сокчетата след няколко дни в хладилника им миришели странно,и аз реших да пробвам чая.
  И да ви благодаря за информацията за масажите,тези салони изглеждат супер,ама за съжаление са в Софияяя,пък аз съм в Пловдив SadНяма как,ще карам мъжа ми,макар че много не го бива по масажите LaughingЛек и весел ден на всички! Hug

# 68
  • Мнения: 127
Анна,честита годишнина!Пожелавам ви още дълги години любов и щастие,и красиви моменти,които да споделяте! newsm51И честит имен ден на Алекс,да ви и е жива и здрава,и да помага на мама!

# 69
  • Мнения: 2 641
голдън роуз кажи ми моля те как се кава лабораторията в която ходиш и всеки ли може да иде там. от колко часа сутрин започват? работят ли с здравната каса или е платено? и къде се намира самата лаборатория? мерси много предварително  Hug
ще те помоля и за телефон на тази лаборатория.

в 3 месец и на мен ми бяха казали 2 степен влагалищна чистота и нищо друго. после отидох на онзи спешния преглед и доктора вика че имало бая обилен секрет вътре и слагах 3 дена гинодактарин.

# 70
  • Мнения: 1
Анна честита годишнина бъдете много щастливи, а на малкия Алекс здраве и много усмивки  party006 newsm53

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Ана, честита годишнина и честит имен ден на Алекс!   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 295
Здравейте, момичета!

Вече съм си вкъщи, а не на работа, оле! Grinning Сега се позанимах да разгледам декемврийския албум на спокойствие и качих 2-3 мои снимки от морето, да се похваля и аз с корем!
Анна, честит празник на вас и на малката!  bouquet
Баба Тонка, за влагалищната чистота, доколкото си спомням май бяха три степените. И аз обикновено съм си втора степен, без значение имам ли някакви проблеми, лекувам ли нещо или не... newsm78 Та не се шашкай толкова, исках да ти кажа!

Лек ден на всички!

# 73
  • Мнения: 534
Дани, ние сложихме климатик точно в стаята дето ще е бебо...с хубави показатели е, инвертор - не зная защо ти препоръчват обикновените, при условие, че "дават заето" при по-ниски температури, а инверторните са железни в това отношение. Има и филтър за пречистване на въздуха...Много мислихме по принцип, но надделя мнението да сложим климатик. Ние сме го сложили точно над спалнята, така че духа напред и няма опасност да духа срещу нас...поне имаме двегодишен опит с предишния в другата стая и нямаме никакви оплаквания, а и говорих с разни дружки дето са си отгледали децата точно на климатик...абе какво да ти кажа, в крайна сметка "бай бабо"...
Ани, честита годишнина, много любов, щастие и радостни мигове с дечицата Hug, а Алекс да расте най-добрата кака и замяна на мама Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 219
Анна честит празник, и да го изкарате подобаващо, а също така да ви е жива и здрава именничката, и много да ви слуша Simple Smile
Стеле, радвам се, че всичко е наред, а с тия сладки, тц тц тц, май не е полезно да си в къщи  Joy
Аз да се отчета за адресната регистрация (то там кой ли знаеше, как става, 3 тел трябваше да извъртя докато попадна на човек дето е наясно). Та така, оказа се, че или апарт трябва да е мой, или собственика заедно с нотариалния акт да дойде с мен за да ме регистрира той. Освен това, понеже не съм от София трябва да занеса акта за раждане, а понеже съм омъжена и акта за брак, освен това искат и ЕГН-тата на родителите и брат ми (ей това ме изуми най-много). Та, след като направя всичко това, след около месец вече ще мога да си извадя и ЛК. Така, че дано не ме глобят после, но се надявам да ми влязат в положението, пък и тези от общината казаха, че много рядко глобяват. Та сега ще чакаме да купим апарт и после ще свърша и тая работа. Добре, че колегата ме накара да се обадя, че само щях да се разкарвам, а никак не ми е близо.
А я аз да ви питам. Много почнах да се чудя къде да раждам. Някой наясно ли е какво е положението с Тина Киркова, в смисъл какво се плаща над и под масата. Дето се казва, ако ми излиза същите пари като в Тодкуда, то по-добре там.
А за киселините - и аз 2 вечери имах, тази беше добре. За тях знам, че също така много помагат газираните напитки (аз снощи пих малко биричка, та може и затова да нямах после). Но пък преди това ми беше станало лошо, не знам защо, и глава ме боля. Майка ми също не беше добре, може да е имало някакво изригване знам ли. Но сега съм добре, дано повече не ми се случва.
А, че се сетих една колежка ми каза, че когато ми изтекат водите и вече е ясно, че ще се ражда, да се пие чай от босилек. Много помагал, отпускал мускулите и бебето излизало по-лесно. Тя го е изпробвала, и каза, че има ефект, както и нейни приятелки с тоста тесни тазове. Вие чували ли сте нещо по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт