ako moje nakoi da mi pomogne?

  • 822
  • 4
  •   1
Отговори
zdraveite! ot 5 godini sym sys svetovyrtej, predi 3 godini sa mi napraveni vsi4ki izsledvaniq,no ne e otkrito seriozno zabolqvane svarzano speciqlno s glavata, a samo depresiq.1 godina sym vzemala cipralex,no svetovyrtejyt ne iz4ezna.predi 3 sedmici mi prilo6a jestoko li4niq lekar mi izpisa 1 tabletka betaserk sutrin i 1 tabletka remotiv sledobqd i mi kaza 4e ako nqmam podobrenie 6te me izprati pri psihiatyr,az nqmam podobrenie daje se 4uvstvam o6te po-napregnata i ot4aqna.Molq posyvetvai te me kakvo da napravq i kym kogo da se obyrna za tozi moi 5 godi6en problem.Ako nqkoi e imal takyv problem neka pi6e ili ako nqkoi doktor specqlist v tazi oblas pro4ete tova molq da otgovori na vaprosa mi,blagodarq vi predvaritelno.

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
здравейте! от 5 години съм със световъртеж, преди 3 години са ми направени всички изследвания,но не е открито сериозно заболяване свързано специялно с главата, а само депресия.1 година съм вземала ципралех,но световъртежът не изчезна.преди 3 седмици ми прилоша жестоко личния лекар ми изписа 1 таблетка бетасерк сутрин и 1 таблетка ремотив следобяд и ми каза че ако нямам подобрение ще ме изпрати при психиатър,аз нямам подобрение даже се чувствам още по-напрегната и отчаяна.Моля посъветвай те ме какво да направя и към кого да се обърна за този мой 5 годишен проблем.Ако някой е имал такъв проблем нека пише или ако някои доктор спецялист в тази облас прочете това моля да отговори на въпроса ми,благодаря ви предварително.

  5 години, официалната медицина не може да се справи!?

 Ами насочете се към класически хомеопат, за да се излекувате окончателно, че иначе не смея и да си помисля, къде ще ви пратят...  Peace

# 2
  • Мнения: 2 655
Ние тук не можем да помагаме. Можем да съветваме. По пътят, които сте поели няма връщане на зад. Наблюдавала съм хора във Вашето състояние. Лекарите ще Ви съветват разни неща, но принципа е следния: все повече и повече ще ставате зависима от лекарствата, които ще дадът отражение на други органи и слеби места в организмът Ви.
Потърсете други алтернативни методи на лечение. Има хомеопати, кито дават консултации, но все пак някой трябва да поеме отговорността за Вас и лечението Ви. Някой трябва д анаблюдава кризите и т.н. Тук само си пише, но важна е отговорността.
Късмет в избора на път!

# 3
  • Мнения: 455
Ние тук не можем да помагаме. Можем да съветваме. По пътят, които сте поели няма връщане на зад. Наблюдавала съм хора във Вашето състояние. Лекарите ще Ви съветват разни неща, но принципа е следния: все повече и повече ще ставате зависима от лекарствата, които ще дадът отражение на други органи и слеби места в организмът Ви.
Потърсете други алтернативни методи на лечение. Има хомеопати, кито дават консултации, но все пак някой трябва да поеме отговорността за Вас и лечението Ви. Някой трябва д анаблюдава кризите и т.н. Тук само си пише, но важна е отговорността.
Късмет в избора на път!
Абсолютно подкрепям написаното. Само ще допълня, че майка ми е с този проблем вече повече от 15 години...Няма излизане от този порочен кръг с хапчетата- ставате напълно зависима от тях...Успех !!!

# 4
И майка ми изпи доста бетасерк и други буламачи. Почувстава се по-добре от най-обикновени витамини Simple Smile. Не вярваше, че ще усети подобрение, нито личният й лекар вярваше. А после започна да купува от същите витамини за подаръци по рождените дни на роднини. Витамините, които помогнаха са на Нутрилайт, В комплекс, ама естествен,  без синтетика. Няма ги в аптеките, но си имат сайт: http://zatebe-bg.com/shop/
Дано помогнат и на други хора

Общи условия

Активация на акаунт