Черна къна

  • 590
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте, знае ли някой как се маха черната къна? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 243
Миеш косата по-често и чакаш сама да си падне.  Wink Принципно след къносване косата не хваща боя, така че...търпение!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз знам че къната не се маха с нищо,просто чакаш да ти израсте..... незнам и аз съм с къна /черна/ и ми е много добре  Laughing   smile3503

# 3
  • Мнения: 5 317
докато не падне,май няма на4ин да се махне.

# 4
  • Мнения: 12 624
И аз мисля, че не можеш да направиш нищо, за съжаление - чакаш да израсне и режеш къносаното - не знам друг начин.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Май до тук всички сме единодушни, че черната къна няма махане - само рязането може да те спаси.

# 6
  • Мнения: 66
и аз дълги години се къносвах с черна къна, и когато исках да започна с боя фризиорката ми ме посъветва да изчакам поне 3 месеца за да ми се изтощи и отмие къната, ама не та не какво толкова си викам ще стане и след 3-4 седмици от последното къносване се боядисах и косата ми стана ужасна тънка без живот в нея седеше като изгорена....моят съвет е да изчакаш достатъчно дълго за да ти се отмие къната, защото на някои коси къната хваща силно и не се отмива толкова лесно!!!!

# 7
  • Мнения: 444
докато не падне,май няма на4ин да се махне.
Така е за съжаление , дори препаратите за пране на коса не се препоръчват ако преди това е ползвано къна или безамонячна боя !!!  Naughty

# 8
Купи си Remover-2 или 3 опаковки-много е скъпо,но пък има ефект Wink

Общи условия

Активация на акаунт