Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте! Laughing

От дълго време търся столчета за кола. Чувала съм много добри работи за немските столчета Römer, но не съм ги виждала никъде. Сега разбрах, че ги внасят вече и у нас - www.eurobridge-bg.com. Някой знае ли къде се предлагат?

Хубав ден на всички!  bouquet
Цитирай

До парка

Ами в сайта има телефони на вносителя,звънни и питай. Peace
Цитирай
Те може и да ги продават направо, но е друго да ги види човек на живо и да ги пипне... И аз ще следя темата.
Цитирай

Zeist, NL

Има един бебешки магазин на Вапцаров. 9 месеца, май се казваше. Намира се в отсечката между симеоновско шосе и софия ленд, от дясната страна , ако пътуваш по посока софия ленд.
Дано си ме разбрала
Цитирай

софия

Рьомер се внасят от вносителите на хонда за българия. Имат ги в магазина си за авточасти в Бъкстон. Продавачката обаче не е в час и трябва да се видят на място.
Цитирай

София

Благодаря на всички, които са ми писали.
Ще проверя по местата, които сте ми споменали.
Аз звънях на телефона от сайта на вносителите. Много бяха любезни, но все още са в преговори с различни магазини. Ще видим какво ще правя.

Хубав ден на всички Love  bouquet
Цитирай

Sofia

Засега се доставят направо от вносителя, докато заредят магазините.
Цитирай
Просто за информация, вчера видях столчета Romer и Britax в магазин 9+ (София). Не знам дали имат пълна гама модели и цветове. Просто ми направи впечатление едно столче-кошница (страхотен червен цвят с индийски мотиви) и забелязах, че марката е Romer (sorry че не мога да го напиша правилно, ама това о с двете точки го нямам).
Цитирай

Връщам темата, защото чак сега я виждам. В момента си търсим столче за кола и на 90% сме се спряли на Romer. Те всъщност са Britax Romer. Прочетох и видях в най-различни класации, че ги водят No.1, а пък в една класация Топ 10 бяха на 1,2,4 и 8 място с 4 различни модела.
Та, ако още се интерсувате къде може да ги намерите - има ги в Piggy's House.
Обаче, да попитам някой да ми предложи някаква друга марка, за която смята, че столчетата им са сигурни? Мерси!
Цитирай

в мъжки прегръдки

И аз ги гледах вчера в Piggy's House. Даже се чудим Рьомер ли да вземем или Рекаро. Според рекламата от продавачката това са най-добрите столчета на пазара според краш-тестовете. На външен вид също хващат окото. Ще прегледаме сайтове с краш-тестове и ще пазаруваме.
Цитирай

Германия

И ние сме с Рьомер, първо имахме коШницата Бейби Сейф Плюс, а сега имаме Дуо Плус тук, и Еволва 123 в колата в БГ  Wink

Не zнам на какви цени ги продават в БГ, но обикновенно слагат немалка надценка. Аz си поръ4ах стол4ето zа БГ от http://www.kindersitze-shop.de/  и ми го доставиха среЩу 25? в рамките на 10 дена до Варна. Може би си струва да сравнявате цените  Wink
Цитирай

София

Рьомер Кинг са на първо място в тестовете, изобщо няма място за колебание.
Цитирай

Мисля, че с такива обурудват новите Мазди.

Можеш да видиш на сайт-а на Мазда Бг или да се обадиш там да питаш, ако не откриеш вносител на тези столчета.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.