Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

софия

Колко време след секцио се слага ластичен колан или гащи-колан за прибиране на корема?
Цитирай

Пловдив

и мен ме интересува, ще следя темата  Peace
Цитирай

вече в собствен дом

Като се пребрах от болницата на 6-тия ден сложих. Peace
Цитирай

Sofia

Аз не съм слагала, прибра ми се корема и без него. 3 месеца след раждането вече нямаше и помен от него  Peace
Цитирай

Сложих още в болницата,на 2 ден,защото с него ми беше по-лесно да вървя.Но пък ми създаваше проблем с газовете(извинете за думата),и го махах от време на време.После вкъщи,когато вече нямах проблем със стомаха и се захраних,го сложих пак.Но не е вълшебен,само от него няма да ти се прибере корема,той само помага малко.  bouquet
Цитирай

Пловдив

Аз не съм слагала, прибра ми се корема и без него. 3 месеца след раждането вече нямаше и помен от него  Peace
newsm10
Цитирай

София

Този колан е само, за да изглеждаме добре за момента. Той не ти стяга корема. Единственият начин за стягане на корема е спортът. А за след секцио изобщо не е препоръчително да се пристягаш с колани.
Цитирай

В.Търново

Не съм слагала изобщо-корема ми се прибра след 2-3 месеца.
Цитирай

И аз така. По-добре не си изнежвай мускулатурата, като я свикваш да се поддържа от колан.
Цитирай

Велико Търново

Не съм слагала!
Цитирай

И аз не съм слагала  Peace
Цитирай

Варна

Не съм слагала. Четох доста "за" и "против" колнаите. Корема ми се прибра до нормалното за мен положение.
Цитирай

offshore & overseas

Не съм слагала, нито съм се интересувала! Peace

Коремът ми беше обидно нищожен и се прибра напълно (до вид обратн овдлъбната леща) за шест месеца (при това без упражнения).  Mr. Green

Нооо явно мускулите са се поразхлабили, щото хапна ли малко повече, се издувам все едно съм глътнала топка.  ooooh!
Цитирай

Не съм слагала, въобще нямах нужда от такъв колан.
Цитирай

София

Веднага след като се прибрах в къщи започнах да слагам колан за по 1 час на ден. След 20 дни започнах и с леки упражнения Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора