Колко време след секцио....

  • 3 107
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 337
слагах и двата пъти от самото начало (5-6 ден). на 20 ден нямах корем, нито мека кожа, ама и продължих да се мажа с крем против стрии през това време.
Казват обаче, че можело да причини сраствания Thinking

# 16
  • Мнения: 2 005
Като ми поотмина болката го сложих, някъде след 2седмици Peace

# 17
  • Мнения: 724
Аз го сложих след втория месец след разрешение от лекаря ми.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз сложих на осмия ден след операцията и мисля, че имаше ефект. Peace

# 19
  • Мнения: 4 111
Колко време след секцио се слага ластичен колан или гащи-колан за прибиране на корема?

На седмия ден ми махнаха конците и лекарката каза, че мога да слагам колана. Можеш да си сложиш вече.

# 20
  • Мнения: 994
Не съм ползвала. Не мисля, че помага. След 1вото секцио коремът ми  се прибра още във втория месец, сега 9месеца все още съм "бременна"  Cry Много ми са се отпуснали мускулите. Все пак се надявам да придобие по-прилични размери след време.

# 21
  • Мнения: 1 371
Аз не съм слагала, прибра ми се корема и без него. 3 месеца след раждането вече нямаше и помен от него  Peace

И аз така. По-добре не си изнежвай мускулатурата, като я свикваш да се поддържа от колан.
Peace
Аз носих един-два пъти, но е много неудобен.

# 22
  • Мнения: 689
Като се пребрах от болницата на 6-тия ден сложих. Peace
  Peace
И аз така.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 773
сложих го месец след операцията, по препоръка на лекаря. Имах огромен корем по време на бременността. След слагането му започна видимо да се прибира. Съседката ми си го сложи след като се прибра от болницата, така че ще попиташ лекаря си.

Общи условия

Активация на акаунт