Стискай кълки Октомврийска мамо,че бебето още не е голямо!

  • 18 663
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 717
момичета, пускам ви линк към една много интересна статия, която сигурна съм вълнува всички - "как да разберем, че момента да тръгнем към болницата е дошъл"
разбира се, не вземайте всичко за 100% задължително да се случи с вас, всеки организъм е индивидуален и реагира по собствен си начин Hug

http://kangaroo.roditeli.info/archive/arh2/opa/

# 46
  • Мнения: 405
Я аз пък да се оплача.
Днес отивам на ЖК и ми взеха секрет за гъбите да видим разкарали ли са се, и тая от ЖК-то така бръкна братче, като за последно  Shocked направо не е истина #Crazy
и к'во, прибирам се вкъщи и гледам - кръв, едно ръждиво такова , въобще шаш #Crazy Обадих се на мойта док и тя ме успокои, да не се притеснявам, само ако се засили да и се обадя. И такава " ами явно лекарката е бръкнала по-грубо за секрет и затова така се е получило"
Е добре де, кво е тва  #2gunfire #2gunfire Ми тя както се засили , все едно искаше да вземе секрет от бебока, не от мене тъпата лелка. Сори за езика, ама съм бясна, просто много се изплаших. Повече на никой не давам да пипа, ама въобще  Crossing Arms Naughty

е, мъжо не влиза в листа  Joy мноо ясно

Лека нощ, сладурани  Hug Heart Eyes

Me_and_baby[ мерси за линкчето, много е вдъхновяващо, особено ме изкефи последния ябзац

# 47
  • Мнения: 1 817
И аз да се запиша....нещо не ми се пише обаче.
нищо ново при мен...чувствам се като кашалот Wink
Me_and_baby, много полезна е статията наистина.
polly1234, много гадно това с кучето ти. Ти се пази много!!!
Вярка, гласувах за теб. Другия път обаче с усмивка  Grinningще е по-добре-сигурна съм че имаш страхотна усмивка. Кажи после какви са резултатите.
Jenna,[/color] ти ме уби::Плацентата ми се е "подмладила" Joy Joy Joy
Ами това е набързо...Отивам а видя красавицата на Мирама-Сигурно е стархотна!!!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 524
Каракунжуллллл   #Crazy  #Crazy от един час съм станала, не е истина, май цезар верно ще го пратя при мама и тати, то бива ама той като е тук при всяко негово движение или звук се будя, явно организма се подготвя, а сърце не ми дава да го заточа да спи в хола.

Днес съм с мускулнатреска от вчерашната офанзива, направо ходя кат опате, болят ме краката.

Nigella повоче при тази терористка да не ходиш, та секрет се взима с една клечка, кво е бъркала таз луда жена  newsm78

 Me_and_baby готина статия, даже си я запазих пак да чета като се ошашкам.  Hug

 tanini а рано ти е още, как да не те стяга коремът, та двечки са вътре бебоците и място си правят, то при мен при едно си ме стяга, та какво остава при две.

polly1234 ядосвай се на воля, но се пази, тез гадини са плъзнали навсякъде, та сега като разказваш, ще взема пак да сложа на Цезар ампула против тези гадинииии  #2gunfire  #2gunfire

Jenna 2600 звучи по-добре, иначе щеше да си конкуренция на Галя за слонче на месеца. А пък и плацента подмладена, абе тез доктори са се побъркали, сега ми е интересно моята девойка дали няма да отслабне, че иначе ще има мъкаааа при раждането.

План за отслабване:
1. секс всеки ден, няма измъкване миличкооо ЧУ ЛИ!!!!!!!
2. докато бебо спи мама мие прозорци, нищо че са чисти  Crazy
3. Сутрин и вечер по 5км тичане, увита в найлони за повече потене Mr. Green
4. При разходка с количка, развиване на скорост не по-малка от 20км/ч
5. пълна забрана за ядене на сладки работи - УФФФФФ
6. Независимо дали има асансьор стълбите пеша нагоре (леле как ще мъкна количка до 7-ми етаж)  newsm78
7. ПРИМЕМАМ всякакви предложения за още мъчения  Joy  Joy  Joy  Joy

# 49
  • Мнения: 1 919
 Whistling  а и аз МЕГИ съм станала отдавна бе душа Simple Smile
Еи след родилния ти план мноо ма кеффииии Mr. Green

продължение..
- тати гледа бебето, мама с приятеллки на дискотека /да топи килца с танци/.
-таткото води мамата всеки ден на ресторант-защото правенето на салата отнема много време Simple Smile
-секса предлагам да го спожим по 2 път на ден Mr. Green сутрин и вечер т.е 2 Х  1  ....че имаме да наваксваме
-яденето на сладки работи е разрешено само СЛЕД СЕКС  Naughty

 bowuu

# 50
  • Мнения: 318
Хайде и аз тук Simple Smile

Честита ни нова темичка, браво на Добра!

Да помоля пак, момичета махнете от списъка на чакащите Светлето и Мирама, защото те вече са мами с бебоци Simple Smile, не бременилки.

Поли, къв разгул бре душа с тва дЕте дето си го носа с мене нема отърване  Flutter ooooh! Поне музика съм си пуснала и след малко  един филма на спокойствие смятам да изгледам  Sunglasses

Мишонка, честита причоска, само така трябва да сме убави топчета Simple Smile

Вярка, веднага давам глас, само тъпия нет да ми се стабилизира #2gunfire #Cussing out

Поздрави на всички за добрите резултати!

Галини обаждай се бре момиче от време на време да не те мислим Heart Eyes, Танини ти стискай кълки , рано им е на момчетата да излизат още  bouquet

Ако съм изпуснала някой извинете ме, аз сега ще ходя да гледам ко ново в албума и ще ви кача 2 снимки на тИмбака от днес Simple Smile

Меги, що си се ядосала бе слънце? Shocked

# 51
  • Мнения: 22 430
Добро утро на всички и от мен. ))))
Аз нали вече си ставам на всеки три часа, та още в 7.30ч мислех да се кукна тук, ама рекох да изчакам. ))))

Джена, имам предвид края на септември месец чак. ))) Хубаво щеше да е края на този, но няма как да стане. )
Иначе наистина си е голяма душичка, само спи, хапва и така. ))))

meggyv, galentinass, хехе, от сега сте замислили програма за сваляне на килограми. )))) Аз да ви кажа оставих си 7кг в болницата, но имайте предвид, че при секцио поне не ти дават да ядеш 3дни, та започваш чак на четвъртия. )))) Сега ми останаха 5кг за сваляне, но при този режим сигурно и те ще си заминат бързо. ))
О, и meggyv, докато бебо спи и мама спи, защото е каталясала. ))) Аз се изморявам доста при все, че бебето още не е при мен. Ама хубавото е че свиквам поне. )))
А за сладкото не се притеснявайте, ако кърмите и без това не е позволено, или поне е препоръчително да се ограничи до минимум. ))))
Ще видите за каква диета става въпрос. ))

# 52
  • Мнения: 1 195
Simple Smile
Здравейте и от мен Simple Smile
meggyv, galentinass абсолютно съм за плана за отслабване:) колкото повече тече времето толкова повече се чуствам като хипопотам. Снощи не мога да се обърна заспала съм по корем и по едно време усещам че не ми е добре така и като буболечка мятам ръце крака ама то и кръста ме боли от няколко дни и няма поместване  Embarassed Embarassed и срам не срам сабудих мъжо да ме помести Simple Smile сега ме базика че е като тежкотоварен кран  Crazy Crazy така че след като бебо се роди съм твърдо на диета Simple Smile
 Като ще наблягам на точка едно от плана като верно минимум по 2 пъти на ден  Whistling мъжо да му мисли Simple Smile
Ивон покупките както винаги са страхотни Simple Smile
Мирама Калина е страхотна Simple Smile голяма сладурка е като я гледам чак ми иде да я гушна Simple Smile пращам и целувчици и мноооого скоро да се прибере в къщи при мама и тати Simple Smile
Вярче гласувах за теб естествено Simple Smile ама то  нямаш конкуренция Simple Smile
 Cry да ви се оплача развали ни се фотоапарата Sad някакъв проблем с лещата Sad в гаранция е така 4е заминавам за сервиза.
Хайде приятен ден на всички Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 717
добро утро, мили момичета newsm03

Много се смях на след-родилния план,добре звучи Peace, ние тук сме в пресечена местност, та има да изкачвам и слизам баири с количката, ще ми се завие свят, на това се надявам да помогне много.А и отделно - никакво готвене, бебето си има мляко, кучето гранули, бащата има нужда да отслабва също goodscale
Mpulle - с обръщането и аз съм много тромава, а напрегна ли се да стана сама или да се обърна, веднага ме свива корема
Мирама - ти добре я караш с килцата, браво на теб newsm74, няма да имаш никакви проблеми с тях изглежда

Момичета, какви термометри ще ползвате за бебетата? Аз съм купила един електронен скъп, който сега установявам, че ми мери грешно температурата. Освен това уж е за 10сек. отчитане, а се налага да го държа като спиртен по 2-3 мин под мишница bash и малко съм ядосана. Мисля да го върна и да взема на Чико този водоустойчивия дето е с клоун, но незнам дали и той не е на същия хал... Моля, дайте съвет, малко ме е страх да ползвам обикновен спиртен или живачен, знам че са най-точни ама ако го изтърва или нещо стане...

# 54
Здравейте момичета,
отдавна не съм ви писала, но редовно ви чета.
Гледам че на повечето вече ви казват за кг. на бебетата, на мен още не.Само знам че е с главичката надолу.
Искам вашето компетентно мнение Grinning вчера една възрастна жена ми каза че ако майката и бащата били от една и съща кръвна група с един и същи резус фактор децата не били наред?Това вярно ли е?Доколкото знам важно е жената да не е отрицателен резус фактор, че дори и да е пак има начин с инжекция след първо раждане да се приспособи организма и всичко да е наред и при второ раждане.Но това за еднаквите кръвни групи не съм го чвала newsm78
Viodidi на теб още лине са ти казали пола на детето или ти се надяваш да излезе момче и затова кротуваш LaughingТо не че аз не се надявах,  Wink но в краина сметка да са живи и зрдави бебоците, пък пола няма значение, поне за майката.
за хемориодите- този калиев перманганат не е ли отровен, моят котарак умря от близане на калиев перманганат.Вярно че няма да го пиете де, но все пак?
Лек ден на всички

# 55
  • София
  • Мнения: 521
 Ani*DI това са пълни глупости newsm09 дето ти ги е казала тази жена....ужас  smile3511 абе тия хора като не са сигурни в нещо защо дрънкат врели - некипели smile3515...много се нервя на некомпетенти изказвания newsm61.......май нещо хормоните ме блъснаха в главата  Rage...както и да е ......майка ми и баща ми са А+ и двамата....аз естествено също съм А+.......здрава, права, без никакви здравословни проблеми......и като я видиш тази дето ти ги дрънка такива и отскубни езика, та да не плаши други бременни мами като теб  smile3503

Me_and_baby много хубава статийка  smile3521

Mpulle   ако това те успокоява......не си само ти така с обръщането....като се заобръщам нощем пуфтя като парен локомотив  newsm50

Mirama пу, пу, пу да ти е жива и здрава красавицата smile3522 и все така добричка......да хапва, спинка и качва бързо, бързо newsm17

Вярка и аз ударих глас за теб......дано теб да изберат за най-чаровна бременна  newsm10

Уффф аз пък да ви се оплача  Weary от 2 седмици такива гадни киселиин имам  smile3511 добре, че поне не са непрекъснато, но въпреки това се появяват доста честичко. Имам чувството, че ако духна на запалена кечка кибрит пред устата ми ще избълвам 5 метра огън Rage а си мислех, че ще ми се размине  newsm12 тази екстра.

Айде целувки на всички мами newsm51, че отивам да   cook

# 56
  • София
  • Мнения: 1 228
Привет момичета,

Аз не мога да смогна да напиша някой ред ... Къщата вече е почти в ред, почти финализирахме списъка с покупки. Сега отивам да си прибера на Мартин дрешките и от племенницата, да видим евентуално още дрешки дали ще ни трябват ...

Да ви се оплача - от 2 дни съм с вируса с повръщане и разстройство, май ...  newsm78 Интересното е, че на мъжете нищо им няма, а с Мартин сме нон - стоп заедно ... Май го хванах на рождения си ден, ама така е като остаряващо бременно се пъне да черпи по заведения  ...  Crazy
Дано премине вече, че гадно ... За щастие поне нямам контракции от перисталтиката - вчера ходих на лекар. Гледам да не се обезводня само, иначе кило и половина го няма (това от задържаната вода, предполагам) и  съвсем не съм недоволна, ама се пъна над тоалетната чиния като булимичка - хем огромно, хем повръща  Sick

По последни данни, моят бебеок е към 2600 г., наред му е всичко. Лекарката каза, че въобще нямам признаци за скорошно раждане - нито плацентата била зряла, нито плода, води си имало и така ... И все пак, идния вторник влизам в девети месец и започвам да приготвям багажа... Иначе откъм кръв съм станала още по - железна: хемоглобин 130  Shocked Първият път се отрових от пиене на желязо последните 3 месеца и пак над 100 май не качих, а сега, дори витамини не пия, нищо и съм ОК  Rolling Eyes

Танини, стискай, още много време имаш...  (вчерашно инфо от Щерева - отпуска е от 5 до 15, заминава в Гърция от 8 до 15, иначе е тук, каза името на някаква нейна заместничка евентуално за 8-15.09., ама според нея на мен въобще няма да ми се наложи). Викам да раждаме октомври, а?  Heart Eyes

Отслабването ще го мисля после  Mr. Green Ама кърмене + 2 деца, мисля да ми помогнат ... пък и първия път свалих 22 кила за 4 месеца с едно ... Все си мисля, че си е физиологично - и при жовотните е така - стават като топки преди да родят, после за нищо време се изцеждат ... ха дано  Peace

Хайде ще поснимам и аз малко покупки и ще кача Simple Smile

Наде, прекрасни чорапки, само откъм чорапки куцаме, едните са от Фокс, а другите?

# 57
  • Мнения: 34
Ani*DI, и аз мога да кажа, че това с кръвните групи са пълни глупости - и аз и бащата на дъщеря ми сме В+, и следователно тя също е В+. Слава богу засега й няма нищо. И аз мисля да и кажа на тая като не знае нищо да вземе да се #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Как сте мамита? Виждам, че на всички вече им е доста тежко, а бебоците растат с всеки изминал ден  baby_neutral.
Лек ден за на всички Joy

# 58
  • Мнения: 2 100
 newsm78 туй за програмката за отслабване...хубаво звучи, ама надали ще ни е необходимама, момичета Simple Smile Мирама е права - ще искаме да се наспим; заради кърмата доста неща ще трябва да ограничим, ама туй за 2та пъти...те това е добре  Peace

Mpulle, да те питам какъв е фотоапарата, че това ни е болна тема, особено на мъжо

Nigella, Jenna, и мен ме бъркаха така  Joy Ама като се разввиках, а лекарката възмутена и ми вика: "Еееее, стига де". А аз: "Е, ако досега съм нямала разкритие, то вече имам поне 2 см" #Cussing out  Joy Joy Joy Чак ме изпоти. Ама за вземането за секрет си беше нормално...даже хубаво  Blush Mr. Green Embarassed

rally,  внимавай с напъните Naughty и дано наистина да ти мине за тези 1-2 дни

Мирама, ти ся ме притесни...как така 3 дни не ядеш за секциото  #Crazy #Crazy Знам, че предната вечер не ядеш и не пиеш вода, както и в самия ден, ама толкова...че аз ще пукна от главобол в такъв случай  ooooh!

Ох, днес ще гледаме бебока, ама надали ще видя нещо Crossing Arms Ама нищо не им разбирам на тези ехографи!!!  Cry  Утре ще давам отчет
Вчера цял ден имах болезнени контракции-събраха се общо 4-5, а вечерта едната беше доста силна Sad Почивайте много! Ох, и се ме свива Sad

# 59
  • Мнения: 10
здравеите момичета да се отчета и аз в новата темичка.
гледам повечето вече са и приготвили стаи покупки всичко #Crazyние още сме до никъде честно казано.имаме само няколко дрешки и това е.да не говориме че сега ще започваме ремонта,то добре че преди две години се нанесохме та сега само ще смениме цветовете на стаята така че бързо ще свърши ама все пак newsm78
да не говориме че все още и заместничка не са ми намерили в работата и не се знае кога ще стане и това та май ще си работя до края на септември Sick #Crazy
ама как ще стане само не знам отсега едвам се влача,станала съм огромна а и само ме стяга коремчето  newsm78 Crossing Arms
много е красива Калина пу,пу,пу,да ви е жива и здрава и как бързо се възстановява браво.дано да си я вземете вкъщи колкото се може по скоро.
оплаках ви се вече може да поработя малко
щях и още нещо да казвам ама го забравих newsm78ох много съм зле напоследък
айде и да се пазите много.

Общи условия

Активация на акаунт