Форумски Оплаквания

  • 11 130
  • 229
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Е, имаме си "Справки" и "Интриги". Какво ще кажете и за "Похвали" и "Оплаквания"?  Rolling Eyes

Може и да се оплачете   ruporuu от съседа по тема или постинг или от друго свързано с форума. Без да викате и без обиди, обаче, и гадни заядки, нека да сме кОлтурни  Naughty

Знам, че ей ся, ще се наредят сеирджиите, за това, ади, почерпетИ сЪ:
 beer Popcorn 15 

Айде, почваме!

 Mr. Green

По настояване на една голяма КАКА, вече тази тема е САМО ЗА ОПЛАКВАНИЯ, има друга за ПОХВАЛИJoy

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 14:02 от анче_мамче

# 1
  • Мнения: 2 070
E не мога и аз да си обясня защо но не понасям;
Биляна и Лиорена добре 4е втората я хвана липсата напоследък Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 725
Моля, справките, интригите и оплакванията да се заковат Mr. Green
 Оплаквам се, че Цомба ми е на една ръка разстояние,а не успях заради работата да я докопам Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 4 447
Моля, справките, интригите и оплакванията да се заковат Mr. Green
 Оплаквам се, че Цомба ми е на една ръка разстояние,а не успях заради работата да я докопам Crossing Arms

И ПОХВАЛИТЕ, И ПОХВАЛИТЕ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


# 4
  • Мнения: 460
ами понякога има такива злобарчета тук! smile3516 ама напоследък все на готини мадами попадам!!

# 5
  • Мнения: 4 195
въх нема от кой да се оплача ooooh! ooooh! ooooh!

# 6
  • Мнения: 4 725
Е, дай имена де. Сакън, не ни оставяй в неведение Mr. Green

# 7
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Оплаквам се,че напоследък в по4ти всички теми,касаещи нещо свързано с децата,много дейно и злобно участие взимат форумки ,които нямат деца/все още/ Thinking Thinking Все много знаят,все едни теории вадят,пък чак и се карат на хората,родили по 1-2 3 -4 -5 деца и все нещо поназнайват за това що е то малко и необуздано,ходещо,мрънкащо,цапащо и хилищо се  доволно и щастливо Бг Детенце.......Ма моля ви се,форумът се казва БГ МАМА,не Българка с мнение... Crazy Crazy Crazy

# 8
  • Мнения: 4 195
оплаквам се от magnoliam официално - ако още веднъж си смени ника, ще запее песента " Вдигай гооо, вдигай гооо, вдигай гооо"       

# 9
  • Мнения: 4 725
Присъединявам се. Много ми е трудно да различа кой кой е, защото постоянно си сменят никовете некои персони  Crossing Arms

# 10
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
оплаквам се от magnoliam официално - ако още веднъж си смени ника, ще запее песента " Вдигай гооо, вдигай гооо, вдигай гооо"       



Ша тъ пратя при " мангалите" да знаеш bash bash hahaha hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 8 999
Искам най-официално да се оплача от Касиди, че не пуска теми в клюкарника. Пусто ми е така.

# 12
  • Мнения: 4 725
Не се оплаквай, а влез в положение. Знаеш ли какво е да те хапят кобри, а Crossing Arms?

# 13
  • Мнения: 2 070
Брях,каква имунизация си си сложила 4е още си жива
Патентовай ваксината,ще забогатееш Wink
Не се оплаквай, а влез в положение. Знаеш ли какво е да те хапят кобри, а Crossing Arms?

# 14
  • Мнения: 220
Оплаквам се от анче_мамче,че развали темата Форумски Похвали и Оплаквания  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт