Бихте ли позволили

  • 2 890
  • 56
  •   1
Отговори
Здравейте,Мили мами Simple Smile
Днес спорихме със съпругът ми относно следното :
 Той ме попита дали бих позволила на дъщеря ни някога да тръгне с "мъж" със примерно 9 години по голям от нея. Замислих се аз и още не мога да намеря отговор на въпроса си.
Със моя любим сме доста оттдавна заедно,а ситуацията ни е следната както гореописаната.
Той беше на 24 ,а аз на 15 и въпреки това се разбирахме чудесно.
Да,вярно е,че ме научи и на доста пороци като тревата например,но все пак го обичах и още сме си заедно Simple Smile Никой никога не се е опитвал да ни раздели.
Та вие как бихте постъпили ?
Бихте ли позволили на дъщеря си да излиза с момче/мъж доста по-голям от нея?  Crazy

# 1
  • Мнения: 5 183
Бих ли позволила?! Crazy
Нямам дъщеря (за сега), но мисля 4е колкото пове4е забраняваш, толкова по-сладко е забраненото.

# 2
  • Мнения: 668
Нали знаеш, че дори и да й забраниш, тя пак може да се вижда с него, тайно от теб.
Сложен въпрос, от една страна връзката с по-голям мъж може да я научи на много неща, да се чувства по-сигурна и по-зряла, от друга пък не се знае какво му е главата на този мъж. Но, ако притеснениятата си за тревата, то и 14 годишните пушат трева.
При всички случаи трябва говори с нея за мъжете като цяло, да знае как да се държи с тях и как да се пази.

# 3
Точно за това говоря.. От личен опит знам какво я чака..секс и прочие.. вярно трябва да поговоря с нея  Confused

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
Тя пък щото ще ме пита!
Ако преценя, че е прекалено малка изобщо да "ходи" или че човекът й влияе зле, ще направя всичко възможно да я поотдалеча, ама чак пък да забранявам - да не би да я затворя в къщи и да излиза само под конвой, без достъп до комуникации. По-добре да я науча да си подбира компанията, възрастовата разлика не би ме притеснила.

# 5
  • Мнения: 516
По-добре да я науча да си подбира компанията, възрастовата разлика не би ме притеснила.
Нямам дъщеря, но това е моят отговор Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 13 204
Бихте ли позволили на дъщеря си да излиза с момче/мъж доста по-голям от нея?  Crazy

Аз имам въпрос... а как точно да й забраня, ако не съм съгласна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Когато дъщеря ми има гаджета аз само ще мога да си кажа собственото мнение, а изборът си е неин! А ако питаш за моето мнение по въпроса... Досега не съм видяла много положителни страни във връзка с такава разлика. Ако когато хората са млади не се усеща много когато поостареят идват доста проблеми!

# 7
  • Мнения: 25 571
Защо точно 9 години по-голям? А 10 добре ли са? А 15?
Явно имаш нещо предвид. Не питай нас, говори с дъщеря си - какво иска въпросният от нея. То е ясно какво, де, ама ... Все пак 24 години не са толкова много, може наистина да я обича човекът. Доста момчета се плашат от днешните млади жени, прекалено агресивни им се виждат. Нищо чудно и затова да си падат по по-малките момиченца. А може да е просто един смотльо и да не може да си хване гадже над възрастовата граница на дъщеря ти.
Не е зле да се запознаеш с него и тогава да решаваш.  Peace
А за "позволението" момичетата са прави. Колкото е по-забранено, толкова е по-сладко.

# 8
Бихте ли позволили на дъщеря си да излиза с момче/мъж доста по-голям от нея?  Crazy

Аз имам въпрос... а как точно да й забраня, ако не съм съгласна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Когато дъщеря ми има гаджета аз само ще мога да си кажа собственото мнение, а изборът си е неин! А ако питаш за моето мнение по въпроса... Досега не съм видяла много положителни страни във връзка с такава разлика. Ако когато хората са млади не се усеща много когато поостареят идват доста проблеми!
Е,не знам моята връзке излезе перфектна и все още е такава вече 20 години.. А за забраната ..идея си нямам колкото и да ми се говореше непрекъснато си бях с него  #Crazy
За това съм и толкова объркана  ooooh!

# 9
  • Мнения: 8 999
Не мисля, че когато става дума за любов мога да се намеся изобщо. Звучи ми направо абсурдно. Моите родители никога не са ми забранявали да се виждам с някого поради някаква причина. Единствените напътствия, които съм получавала в тази връзка е да внимавам, да подбирам с кого се виждам, да използвам предпазни средства при секс. Надявам се и аз така да се отнасям с дъщеря си, когато порасне.

# 10
Бих поговорила сериозно с нея.Изключения са мъжете на 24 , които наистина обичат момиче на 14, 15 години(не казвам, че ги няма, просто за малко).Повечето от тях се възползват от тийнеийджърката, по- лесно им е да са с момиче доста по- малко от тях, защото е по-лесно да я лъжат, да изневеряват, да си правят бройката.Бих била по-спокойна ако след време дъщеря ми си намери гадже на нейната възраст.

# 11
  • Мнения: 4 496
Колкото моята майка успяваше да ми забрани нещо... Mr. Green
Зависи от самия мъж,от отношението му,от мирогледа като цяло...

# 12
  • Мнения: 1 492
То, ако е 9 е добре. Мой познат се видял в чудо, когато дъщеря му -11клас, завело гаджето си в къщи и се оказало, че било с има-няма 4 години по-възрастно от баща й. Tired Опитал и с добро и с лошо, но това е положението. Вдигнал е ръце и се надява се да се осъзнае сама.

# 13
  • Мнения: 2 978
Точно за това говоря.. От личен опит знам какво я чака..секс и прочие.. вярно трябва да поговоря с нея  Confused


Секс и прочие..? Вие секс не правите ли?
И защо ще я спираш, като ти си минала по този път?
На теб лошо ли ти е било,  лошо ли ти е сега?



# 14
  • Мнения: 1 877
Абе не бих,но кой ли ще ме пита.Засега този въпрос не стои пред мен.

Общи условия

Активация на акаунт