Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета,
някакви отзиви за д-р Маджаров от Варна???
След 16 месеца неуспех реших, че е време да се обърна за помощ към някой специалист.

Ако някоя от вас е посещавала въпросния д-р, ще се радвам да сподели впечатления.
Цитирай

Varna

Че той какъв специалист е?  Shocked
Цитирай

Варна

newsm78 newsm78 Shocked
Цитирай

newsm78
Цитирай

USA

Да не е тоя, който в комбина с други доктори от АГ-то във Варна, уморили набързо тая родилка:
http://www.socialrights.org/article1596.html
Цитирай

Изобщо не го знам що за специалист е. Затова питам вас.

Май мненията дотук ми бяха достатъчни, за да си направя извода.
Цитирай

Varna

Ами ако кажеш нещо повече за това какъв лекар те интересува ще споделим мнения. Примерно ако е за стерилитет аз ти препоръчвам с две ръце д-р Александров.  Very Happy
Цитирай

София/Варна

Д-р Яков от Майчин дом пък е със специалност гинеколог-ендокринолог, в случай, че имаш хормонални проблеми.
« Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 16:56 от KayRenn »
Цитирай

до морето

Вярно ли д-р Яков е гинеколог-ендокринолог. Не бях чувала, аз търся такъв именно специалист и до сега никой не беше ме съветвал за това име. Да ли се чака много з апреглед при него? В Майчин дом предполагам, че работи?
Цитирай

София/Варна

Вярно ли д-р Яков е гинеколог-ендокринолог. Не бях чувала, аз търся такъв именно специалист и до сега никой не беше ме съветвал за това име. Да ли се чака много з апреглед при него? В Майчин дом предполагам, че работи?
Сестра ми скоро ходи при него в Майчин дом, нямаше проблем да си запише час.
Цитирай

Варна

Сестра ми скоро ходи при него в Майчин дом, нямаше проблем да си запише час.
Така е, преглежда всеки следобед, включително в събота. Дават час най-късно за следващия ден. Да добавя, че прави и операции при онкологични случаи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.