д-р Маджаров, Вана

  • 1 293
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 937
Момичета,
някакви отзиви за д-р Маджаров от Варна???
След 16 месеца неуспех реших, че е време да се обърна за помощ към някой специалист.

Ако някоя от вас е посещавала въпросния д-р, ще се радвам да сподели впечатления.

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Че той какъв специалист е?  Shocked

# 2
  • Мнения: 1 247
Че той какъв специалист е?  Shocked
newsm78 newsm78 Shocked

# 3
# 4
  • Мнения: 141
Да не е тоя, който в комбина с други доктори от АГ-то във Варна, уморили набързо тая родилка:
http://www.socialrights.org/article1596.html

# 5
  • Мнения: 8 937
Че той какъв специалист е?  Shocked

Изобщо не го знам що за специалист е. Затова питам вас.

Май мненията дотук ми бяха достатъчни, за да си направя извода.

# 6
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ами ако кажеш нещо повече за това какъв лекар те интересува ще споделим мнения. Примерно ако е за стерилитет аз ти препоръчвам с две ръце д-р Александров.  Grinning

# 7
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Д-р Яков от Майчин дом пък е със специалност гинеколог-ендокринолог, в случай, че имаш хормонални проблеми.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 16:56 от KayRenn

# 8
  • до морето
  • Мнения: 494
Вярно ли д-р Яков е гинеколог-ендокринолог. Не бях чувала, аз търся такъв именно специалист и до сега никой не беше ме съветвал за това име. Да ли се чака много з апреглед при него? В Майчин дом предполагам, че работи?

# 9
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Вярно ли д-р Яков е гинеколог-ендокринолог. Не бях чувала, аз търся такъв именно специалист и до сега никой не беше ме съветвал за това име. Да ли се чака много з апреглед при него? В Майчин дом предполагам, че работи?
Сестра ми скоро ходи при него в Майчин дом, нямаше проблем да си запише час.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 882
Вярно ли д-р Яков е гинеколог-ендокринолог. Не бях чувала, аз търся такъв именно специалист и до сега никой не беше ме съветвал за това име. Да ли се чака много з апреглед при него? В Майчин дом предполагам, че работи?
Сестра ми скоро ходи при него в Майчин дом, нямаше проблем да си запише час.
Така е, преглежда всеки следобед, включително в събота. Дават час най-късно за следващия ден. Да добавя, че прави и операции при онкологични случаи.

Общи условия

Активация на акаунт