Проблем!!! моля помогнет!!!

  • 2 684
  • 31
  •   1
Отговори
Моля за помощ!!! Искам да се запиша в Майчин дом за консултации по здравна каса, а също и за водене на картона ми. Останах изумена, след няколко консултаци, че никой от посетените лекари не работи с касата. Добре, съгласна съм, че искам най-доброто за детето си и бих дала всичко, но редно ли е. Здравно осигурена сам, а досега не съм ползвала безплатна услуга, по никъкъв повод. Приятелките ми са раждали преди 2 години последната и за съжаление немогат да ми помогнат, засщото всичко се е променило.
Надявам се, сред вас някой да може да ми помоге и да ме насочи към кого да се обърна. Благодаря на всички, който се отзоват!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
ами ще попиташ на регистратурата ,кои лекари водят ЖК и ще се запишеш при някой.Все пак не може всеки гинеколог да води и ЖК.

# 2
  • Мнения: 284
Раждането в Майчин дом е 650 лв ако си осигурена няма значение при кой си.А консултациите се заплащат по 25 лв.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
Раждането в Майчин дом е 650 лв ако си осигурена няма значение при кой си.А консултациите се заплащат по 25 лв.

 и това от кога е?Не може ЖК да се заплаща,плаща се при лекар,който не води такива.

# 4
  • Мнения: 5 362
ами ще попиташ на регистратурата ,кои лекари водят ЖК и ще се запишеш при някой.
Подкрепям Peace

# 5
Попитах, но ме пратиха в кабинетите директно на място да се уточнявам. Затова питам за име на лекар, ако е възможно!

# 6
  • Мнения: 1 422
Не можеш на консултация да одиш при конкретен лекар. Записваш се като на абонамент на консултация, но различни лекари те гледат. После за раждането си на общо основание, ако си по касата.

# 7
  • Мнения: 1 422
Не можеш на консултация да ходиш при конкретен лекар. Записваш се като на абонамент на ЖК, но различни лекари те гледат. После за раждането си на общо основание, ако си по касата.

# 8
  • Мнения: 1 671
Ако става въпрос за МД София - записах се преди седмица( с направление) на ЖК при д-р Клисурски. В МД не се плаща абонамент за ЖК доколкото ми е известно, но вече има нови цени за избор на екип.

# 9
  • Мнения: 326
Раждането в Майчин дом е 650 лв ако си осигурена няма значение при кой си.А консултациите се заплащат по 25 лв.

Е, това пък откога? Малко ми се струва, хммм. Хем осигурена, хем си плащаш. При мен не беше така....

# 10
  • София
  • Мнения: 17 591
Влизаш не от централния вход, а следващия - и се озоваваш в поликлиниката. Напред и по коридора, един от кабинетите в дясно - не помня кой точно - но се познава по тълпата бременни отпред - е АГ. Работи с касата. Бременността ти се води от лекаря, при който се запишеш (двама са, и за двамата съм чувала добри неща). Сестрата, към която първоначално се обръщаш - и на която ще дадеш направлението си, е особено приятна жена.

За протокола, не съм раждала в МД. И не са ми водили ЖК.

# 11
  • Мнения: 7 947
Аз родих Яни точно там и ще споделя някои неща! Вярно е че там са най-добрите специалисти, но пък условията са кошмор! Не е правен ремонт от не знам кога - всичко е старо, а баните...Аз бях във ВИП стая със собствена баня и тоалетна, но като гледах общите лошо ми стана! Вярно е, че не отиваме на хотел, но все пак...Иначе разбира се че можеш да си избереш наблюдаващ от там - както ти е писано - на втори етаж в поликлиниката! Иначе ако искаш екстри при раждането - тогава си плащаш - напр. избор кой да те изражда,екип, стая ВИП и тн.

# 12
  • Мнения: 4 447
Не, не е редно, даже ми се вижда странно. Thinking Моя съвет е да смениш здравното заведение, защото има и по-добри от него. Като Тина Киркова например!  Peace

# 13
  • Мнения: 406
Леле много е скъпо при вас!При нас е 10 лв консултация а 1 раждане 150 а 2 -100!Направо ви съдират кожите! smile3515

# 14
  • Мнения: 4 343
не се плаща кой ти е поискал пари?пусни си жалба в здравната каса!преди  четири месеца раждах там,цялата брененност там ми следиха един лев никой не ми поиска./каквото пецених аз но после /

Общи условия

Активация на акаунт