Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

спретната къщурка край селО Сливен

Здравейте мамички....знаете ли от кога мога да ползвам тази скачалка , т.е. на колко месеца трябва да бъде зверчето??? newsm57
...на упътването пише след 4-тия месец, но пък някой ме съветват да поизчакам още... newsm12

Ето още една снимчица

Благодаря newsm51
Цитирай

REGION OF PEEL, CANADA преди ВАРНА

Здрасти Дидка

За този вид който вие имате не мога да ти кажа много, но ми се струва много свободно около кръста на детето и ако не може сам да сяда е хубаво да из4акаш.

Аз ползвах за Раян бънджи, на което самите гащи бяха с вградени пластини на гръб4ето и се обуваха плътно по тялото на детето за да го прекрепят (даваха си за след 3-ти месец, но аз го сложих в тях в края на 4-тия.

Ето го и документиран:

Цитирай
Боже зачудих се първо "Каква е тази скачалка".  Embarassed  Very Happy
Ми за тоя вид  Thinking , знам ли?! Но щом дето се вика може да си държи главата стабилно...... ooooh! Мойто дзверче ползваше от тази подобна показана от Краси. На тях също пише от 4-ри месеца или от когато детето може да си държи само стабилно главичката.Ние обаче почнахме да я ползваме от 6-ят месец  (ето го мойто гологлавче тогава  Very Happy )

ПП: Ама какви сладки скачащи патета си имате Wink
Цитирай

usa

Цитат на: DidKa
Здравейте мамички....знаете ли от кога мога да ползвам тази скачалка , т.е. на колко месеца трябва да бъде зверчето??? newsm57
...на упътването пише след 4-тия месец, но пък някой ме съветват да поизчакам още... newsm12

Ето още една снимчица

Благодаря newsm51

Това е saucer и за мен е най-великото откритие за забавление на бебета и почивка за мамите. Мойта дъщеря я сложих някъде към 8 мия месец защотото тогава го купихме.Според мен изчакай до 6тия месец,много му е слабо кръстчето още, то все пак е почти седнало там. Но като го сложиш половин час забравяш че имаш дете, суперско е Very Happy
Цитирай
Дидка ние имаме ето такъв jumper:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2011&e=detail&sel … etn&pid=27465

Позлваме го от края на 5 месец. Педиатъра каза тогава, понеже са им слаби кръстчетата на бебоците.
Цитирай

usa

Цитат на: brigite
Дидка ние имаме ето такъв jumper:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2011&e=detail&sel … etn&pid=27465

Позлваме го от края на 5 месец. Педиатъра каза тогава, понеже са им слаби кръстчетата на бебоците.

Brigite, това не е jumper, на снимката се вижда. Представлява нещо като проходилка с плусферично дъно. На него се слагат по-рано децата отколкото на jumper
Цитирай
Цитат на: Krassi
... Представлява нещо като проходилка с плусферично дъно....
Те тук даже и така ги водят - проходилки
Цитирай
Аз им викам игрални центрове  Wink
Ама Краси аз едно такова видях дето и то подскачаше нагоре и надолу.
Цитирай

Bath, UK / Варна

Нашето бънжи беше подобно около кръстчето, но го слагах към 6 месец, а да стъпва - към 7-8 месец.
Струва ми се рано.
Цитирай

Montreal

Спомням си, че ние за пръв път сложихме зверо в тази скачалка на 4 месеца, както пишеше в упътването. Да, ама тя се изхлузваше и нямаше вид да знае какво да прави в това нещо. После я пробвахме към 5-тия месец или малко след като ги навърши, хареса й много и до 9-тия падна голямо скачане. Обаче комшиите луднаха от невероятното тропане по паркета и ние решихме да й вземем въпросните бънджи. Ама вече беше голяма, къде ти на 9 месеца ще го вържеш в такова тясно нещо. Стоеше по 5 минути и надаваше вой да излезе.
Иначе в тази ''скачалка'' както я наричаш, падаше голяма игра, много й харесваше. Занимаваше се сама доста дълго. Пробвай го пак като му укрепнат мускулите на крачетата, много ще му хареса.

Покарай скачалката разгледах и другите снимки, много сладко бонбонче си имаш, с такива муцунки сте го хванали, направо да го изяде човек.
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Благодаря ви добрички мами за съветите и отговорите ви smile3525  .....а също и за комплиментите към зверчето smile3504   newsm57
Цитирай

Sofia

Дидка, това не е ли проходилка!? Не е ли много рано!? А и нали не били полезно проходилките за ставите на детето
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Диди
Определено му е рано на 4 месеца
Най малко според мен трябва да е на 7-8 месеца
Да може стабилно да си държи гърба прав иначе отива цялата му тежест на слабите оЩе крачета и може да доведе до и3крвяване на крачетата
Ако се намеси Лаура тя Ще ти каже най добре
А3 лично такива чудесии не съм пол3вала, имах си коШара
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.