Друзя, памагите! Подарък за РД на маман!

  • 1 620
  • 35
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
...рожденият ден е утре, т.е. трябва спешно да измисля нещо, което да купя утре сутрин. Трябва да е от нас и баща ми, стойност 40-50 лв.

Проблемът е, че вече има всичко и сме подарявали всичко, за което сме се сетили като по-интересен подарък:

Подарявали сме:
- ръчен часовник
- козметика
- бижута
- парфюми
- красива кутия за бижута
- процедури разкрасителни в салон
...

Изобщо и въобще, много съм затруднена Confused
Ще съм ви благодарна за хубави идеи, които да мога да осъществя бързо.

Обича да чете, но не знам каква книга да подбера, ако е книга, а и тя ще я изчете за няколко дена...
Обича много цветя, леля ми ще й подарява рододендрон (или филодендрон, дрон някакъв е всеки случай). Мисля за някаква супер-дупер книга за цветята, но се чудя Confused понеже тя си има такава литература и говори перфектно латински, като опре до китки.
Обича да носи сребро, но вече толкова пъти сме й подарявали, че определено не ми се иска.

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 21:06 от Мис Бу

# 1
  • Мнения: 1 371
Картина, диск с хубава музика, рамка за снимка + снимка на цялото Ви семейство, заведете я някъде ....

# 2
  • Мнения: 1 771
Ако не е на някаква кръгла годишнина може и хубав парфюм.
За тази цена може да се намерят много хубави.
Но и красив кутия за бижута, ако няма ще е добре.
Успех при избора.
Жива и здрава да е, весело изкарване.

# 3
  • Мнения: 25 449
А щом си пада по цветята, няма начин да няма нужда от още един цветарник...  Mr. Green
Или инструменти за китките. Или хубави кашпи, в които да си слага саксиите...
Влез в някой цветарски магазин, все ще измислят за какво да ти вземат парите.   Joy

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
А щом си пада по цветята, няма начин да няма нужда от още един цветарник...  Mr. Green
Или инструменти за китките. Или хубави кашпи, в които да си слага саксиите...
Влез в някой цветарски магазин, все ще измислят за какво да ти вземат парите.   Joy
Има си, как' Сийке... от всичко си има - и цветарници, и кашпи... не ми се иска да е подарък за отбиване на номера Confused
инчетото, Голденова, мерси за пожеланията и идеите - но сме подарявали и парфюм и кутия за бижута.

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
билети за театър или опера, ако си пада.
два, разбира се. после романтична вечеря с придружителя.  Sunglasses

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
билети за театър или опера, ако си пада.
...като съдя колко си ползваха картата за намаление за театър и опера Rolling Eyes съмнявам се... обича, но не ходи.

# 7
  • Мнения: 25 449

Има си, как' Сийке... от всичко си има - и цветарници, и кашпи... не ми се иска да е подарък за отбиване на номера Confused


Ще ме прощаваш, но няма такава цветарка на света, която да си има всичко (особено, що се отнася за цветя и цветарници) и да няма нужда от още!  Mr. Green
Иначе просто не е никаква цветарка!  Naughty

ПП Купи й нещо от съветите ми и я регистрирай в http://forum.bimbargo.com/index.php - там ще се погрижат да заима нужда...  hahaha  tooth

# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
Мис Бу,
На мен ми предстои същото в скоро време! Peace
Аз съм се насочила към комплект от блуза и жилетка, а тя си поиска тефлонова ютия.
Не знам дали ще ти е от полза, ама може като разгледаш този сайт да ти изникнат някои идеи! Hug

Да ти е жива и здрава майката!  bouquet Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 044
А дреха? Или домашен любимец? Дали обича животни? Например една птичка или коте?
Майка ми е на 60. Баща ми й подари кученце за годишнината-немски дог. Първоначално майка ми не бе във възторг, но сега са неразделни и кучето вече е част от семейството. Не е подарък за всеки, но ми хрумна, като идея.

# 10
  • Мнения: 25 449
А дреха? Или домашен любимец?

Морско свинче? С клетката и поилката тъкмо се включваш в сумата...  smile3521 newsm10 newsm47

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Crossing Arms Не се подигравайте, де. Майка ми живеят извън града. Имат куче и две котки, ако й тръшна и свиня с клетка, ще ме обезглави - и така се вкисва, че се грижи за ловното куче, което е на баща ми.
Дрехи си има Rolling Eyes Как' Сийо, някоя страхотна книга за цветя - гланц, снимки, прекрасност - няма ли?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Има една хубава енциклопедия за цветя на стойност около 30 лв. Може да я съпроводиш с някоя орхидея(само да не те бие) за около 20-30 и си готова.

# 13
  • Мнения: 2 821
Гоблен, ако е любител Laughing

# 14
  • Мнения: 25 449
Просто не знаеш от какво лишаваш майка си, като не щеш да й подариш прасенце!  Naughty
Ако се навиеш да й подариш и след седмица тя все още не се е влюбила в него, съм готова да го прибера у нас.  Mr. Green

Ей ти книжки, избери си. Тази първата имала и втора част.

http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=BOOK_INFO&BOOK_ID=57

Общи условия

Активация на акаунт