Caffè alla bulgara - или Мами в Италия 65

  • 11 818
  • 269
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 6 167
purvaaaaaaa

# 2
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета !
Много съжалявам , но ви бях казала сестра ми си тръгна вчера .
За това тия дни се занимавах предимно с нея и с децата ми .
Пътуването и е минало добре от Анкона до София са пътували 22 часа .
Деси , Честито ви бебе !
Да расте здрава и с много късмет в живота !
На теб бързо възстановяване !

Кала , търсила си ме и днес , но не съм чула !
Легнах си след сутрешната ни обиколка до Чизл , асистенте сочиали и градинката .
При нас днес беше голяма жега и ме пипна едно главоболие не е за разправяне .
За капак един дебелак шофьор на автобус ми вдигна нервите !
Каза ми че много място съм заемала , защото съм с количката  #2gunfire .
Ако обаче той застанеше до нас със сигурност сам с кръшната си талия щеше да заеме двойно повече място от мен с децата и количката .
В знак на протест не си дупчих билет , но и контроло не мина .
Отивам да правя вечеря , не че Самира ще яде де но да я направя .
Тя нощеска ми вдигна температура и мислех , че апунтаментите ми за днес отидоха по дяволите .
Добре завърнали се на машите момичета , а на новото ни момиче ДОБРЕ ДОШЛА  Hug!

# 3
# 4
  • Мнения: 2 379
Пфу, Гери, избърза, бе човек! Така Соня не можа да роди и в старата тема, а от месеци се точим на всяка нова тема.
Е, сега в тази ще е, няма как вече Wink

# 5
  • Мнения: 1 100
Пфу, Гери, избърза, бе човек! Така Соня не можа да роди и в старата тема, а от месеци се точим на всяка нова тема.
Е, сега в тази ще е, няма как вече Wink



Аааа, не се знае, ако се разпиШем бързо, а Сон4ето оЩе се бави Laughing

Лека ноЩ
  bouquet

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 954
 Hug

# 7
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Познайте кой будува и кукува сам тук...еееххх совите не са това, което са.
Деалема бимба, не ме дръж в напрежение ами дай тука да си видя Алето, че никакъв неин образ от два месеца няма тук!
Ах, аз дето не се впечатлявам толкова от нови неща и джиесеми с екстри се реших да си сменя алото с друго с фотокамера и се забавлявам като луда, много е удобно за хващане и запаметяване на интересни незабравими моменти, особено с малката, а и няма нужда да тичаш да гласиш фотоапарата. Днес я щракнах докато си играеше с клавиатурата седнала на коленете ми. Голям образ е, посмейте се с нас!
http://community.webshots.com/album/560477696KUOSxE?vhost=community 

# 8
  • Мнения: 3 425
Пу 15та  Joy Joy Joy



Аз вчера следобед нямах форум  Confused Тъкмо видях постинга на Маркрит и мислех да пиша и хоп Сървър туу бизи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Дани, ех с тия автобуси...някои са толкова недружелюбни,че все едно си в Икарус ...да не казвам къде  Rolling Eyes

Миликс, ахахаха искрено те съветвам да намерите още една клавиатура,която да стои на мястото на истинската...като започне да я докопва сама и няма мърдане...макар че и бързо се усещат,че не е както трябва 'тяхната' калвиатура  Joy Joy Joy

Наоколо съм бррррррррррр

# 9
  • Мнения: 5 475
Бонжур! Hug

 Wink  Калче,това голямото капучо го искам на живо пред мен. Hug

Аз пак ще досаждам,че тук се изви една буря и ако не спре да вали силно ще ходя утре до АЗЛ. Peace

Пфу, Гери, избърза, бе човек! Така Соня не можа да роди и в старата тема, а от месеци се точим на всяка нова тема.
Е, сега в тази ще е, няма как вече Wink

  Wink  А дано!  Hug Засега все още сме в очакване на добри вести! Heart Eyes

Честит първи имен ден на малката принцеса на МакДирокче  - Алессандра!
Много радост да носи на семейството си! Heart Eyes Hug  bouquet




Миликс,наскоро четох в една тема за някаква програмка за бебета ще ти копирам текста :

EYBOARD POUNDER 1.0
Програмата е предназначена за най-най-малките компютърни потребители - тези с памперси и беберон. С тази програма родителите могат да оставят малкото си дете да натиска произволни клавиши по клавиатурата без да се притесняват, че важните им документи ще се загубят. Когато бебето си играе с клавиатурата на екрана се появяват рибки, цветя или пеперуди.

Може да се свали от http://www.data.bg/f.php?fid=13986876

# 10
  • Мнения: 1 100
Привет,


Кал4е, пак да ти кажа, много си ранобудна Simple Smile Пък Миликс не спи Laughing Милен4е, много хубава твоята Марги и как усърдно се занимава с комп. Heart Eyes


Мда, Калка е права, като стават по големи, става опасно...и не само за комп.те; моят мобилен е по4ти сдал багажа, Щот Райа си работи с него най редовно: вкл. и изкл. и звъни (слу4айно надявам се  Crazy) на баЩа си  #Crazy а пък като иска да и пускам мелодии ми го подва и ме подканва "Мамммаа, а" Laughing
а
Гер4е, много хубав линк, Ще погледна Hug

4естит имен ден на Алессандра и много поздрави на мама   bouquet


Тук най накрая малко подухва свеж ветрец, та не е нужно да измъкваме в ранни зори на разходка, Ще излезем 4ак кък 11 Sunglasses


П.С. Тцугуми трябва да се прибира май тези дни у дома  Grinning

# 11
  • Мнения: 5 475
  Засега спря да вали , така че се изнасям по задачки. Wink
 
  Който има време и желание да хвърли един поглед  тук , търся съвет за преустройство на един апартамент. Wink

  До после! Hug

# 12
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Бонжур  love001

Много ми хареса оформлението на темата в на4алото, Гери както винаги си се справила блестящо.... Hug  bouquet
Да я напълним все със хубави новини и събития! Praynig
Миликс4е, от в4ера по4нах диетата, стискай палци....а ти прави ли я за целия месец и колко кг свали.Питам те за да знам аз какви цели да си поставя, ако слу4айно не издържа цял месец и я направя за 2-3 седмици.
Тук времето е променливо.....  Laughing
Мерси за информацията от предишната тема, Гери   bouquet
Сон4ето да не роди newsm78,какво става?
Някой знае ли Анджи и Влади кога се прибират?
До скоро Heart Eyes



# 13
  • Мнения: 3 388
Dа не мислите че  съм родила!!!!!!!!!!!!!!!  Ще ме чакат поне до другия петък, ако бебо не реши да излезе преди това! Сега ходя през ден в болницата на тонове и води!
Поздрави   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 804
Добро утро и от мен !
Миликс , много сладка бебката ти ! Hug
Гери , не ми се отваря страницата !!!
Аз съм зле с температура и ми е лошо , така че едва ли ще пиша докато не се оправя .
Приятен ден на всички ви !  bouquet
ПП
 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И ОТ МЕН НА МАЛКАТА АЛЕКСАНДРА !
ДА СИ НОСИ ИМЕТО С ГОРДОСТ , МНОГО КЪСМЕТ И ЗДРАВЕ В ЖИВОТА !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт