Отсвирвате ли често съпруга си?

  • 2 939
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Не го отсвирвам. Не се налага.
Казвам му какви нужди имам и той се съобразява с тях.
Ако не се съобрази, да не се чувства отсвирен  Crossing Arms
Струва ми се прекалено да кажеш - Зарязвам детето на мъжа ми да го гледа и излизам с приятелки....
Все едно мъжът ми да ми каже - Зарязвам жената и детето да се оправят някак с майчинството и си купувам нова кола...
Не върви. Naughty

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Колкото по рядко се глези, толкова повече ще те цени.
Точно така си е  Peace

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само аз си признавам ... иначе сме много ...

# 18
  • Мнения: 599
Е как иначе? Ако ти не отсвириш рутината, нали теб ще те отсвирят в един момент Mr. Green

Много точно.

Иначе това ни чака

Смятам да го отсвиря. Аз съм много добра домакиня: при мен е чисто и подредено, след като се прибере му слагам салатата и питието, не става дори сол да си вземе. В замяна получавам неадекватно отношение и обиди. Дори пуснах тема в "Татковци" за него. Страшно го разглезих. Така че, момичета, приемете съвет от мен: мъжът не заслужава да му се угажда всеки ден и постоянно. Колкото по рядко се глези, толкова повече ще те цени.



# 19
  • Мнения: 2 723
Има моменти в които не готвя, не чистя, излизам с приятелки и се забавлявам. Той не се чувства отсвирен, занимава се с  негови си неща.

# 20
  • Мнения: 183
само аз си признавам ... иначе сме много ...
Много сте ,кои? newsm78Тези дето ви отсвирват или тези дето се съобразявате с жените си ,или може би тези ,които сте все недоволни от "слугинята"?

Не се заяждам,просто не ми стана ясно!

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Дето сме недоволни от домакинята.
Думата слугиня означава нещо съвсем друго.....

# 22
  • Мнения: 196
Трябва ли първо да свиква човекът с нещо, което му е безкрайно удобно, за да го отрежеш после и той да се чувства като в небрано лозе? Ми никой мъж няма да приветства такъв подход. (Всъщност, като се замисля, надали и от жените ще са много тези, дето им харесва така).

С две думи, хората предпочитат да няма изненади и да знаят какво да очакват от другия в ежедневието. Ако мъжът ти не беше свикнал да е чисто, сготвено и пр. и пр. БЕЗ НЕГОВО УЧАСТИЕ, нямаше и да го очаква.

Сега можеш виртуално да се гръмнеш, защото дори да се "превъзпитае", той винаги ще си спомня демо версията - в най-неподходящите за теб моменти, разбира се.   bouquet

# 23
  • Мнения: 183
Дето сме недоволни от домакинята.
Думата слугиня означава нещо съвсем друго.....
Чакай сега,аз разбирам да има недоволство ,ако домакинята в къщи наистина нищо не похваща и не се грижи за децата и къщата.Но дори и тези грижи са общи,между живеещите под един покрив Naughty.Колкото на един човек да му харесва да глези и обгрижва другите все пак не бива да се злоупотребява с това негово качество .Още повече,такъв човек трябва да се цени и също да се глези,ПЪК Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 24
  • София
  • Мнения: 442
Покрай нас мъжете рискуват направо да се инвалидизират - забравят как се пуска пералня, как се пазарува и т.н. Забравят си най-хубавите навици  Laughing Трябва да се грижим за тях и да не оставяме тези ценни умения да се затрият  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 196
Покрай нас мъжете рискуват направо да се инвалидизират - забравят как се пуска пералня, как се пазарува и т.н. Забравят си най-хубавите навици  Laughing Трябва да се грижим за тях и да не оставяме тези ценни умения да се затрият  Mr. Green

А също така и да развиваме и умножаваме тези техни умения, и да откриваме все нови и нови техни обществено полезни таланти!  Peace   bowuu  bouquet

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Покрай нас мъжете рискуват направо да се инвалидизират - забравят как се пуска пералня, как се пазарува и т.н. Забравят си най-хубавите навици  Laughing Трябва да се грижим за тях и да не оставяме тези ценни умения да се затрият  Mr. Green

ще ги забравят ако са ги запомнили преди това Simple Smile нали имаме маминки дето да ни спестяват подобни упражнения ....

# 27
  • Мнения: 2 197
Mного странно звучи зададен по този начин въпроса. Но горе-долу схванах за какво става въпрос. В къщи задълженията са горе-долу поравно разпределени, но има някои неща които прави само той или само аз. Примерно аз готвя, той глади. Аз чистя с парцала, той с прахосмукачката. И двамата пазаруваме. Когато няма нищо за ядене обикновено му се обаждам и той купува каквото му кажа. За съжаление не мога да разчитам, че ще отиде в Била или Кауфланд сам и ще напазарува правилно (имали сме много издънки, най-фрапантно беше като купи памперси за новородено за 8 килограмовата ни дъщеря). Но решаваме проблема като пазаруваме многото неща заедно след работа или през уикенд-а. Когато сме заедно излизаме двамата. Много рядко се е случвало аз да изляза без него ако и той си е в къщи. През деня няма проблем, но вечер излизаме заедно. Много пъти съм му оставяла детето когато имам някаква работа ако не може да дойде с нас или не е удобно да водим и малката. Но обикновено гледам да го нахраня ( вповечето случаи това значи да му кажа какво има в хладилникаи да м у връча продуктите за салатата. В обобщение май не го отсвирвам често, но не мисля, че правя кой знае какво. Ще видим като тръгна на работа как ще се подредят нещата.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 671
Хи-хи, помислих, че за друго иде реч в темата Embarassed

  hahaha и аз  hahaha

# 29
  • Мнения: 917
ми ДА била съм демо версия, нямаше детето! ставах сутрин и с кеф му правех закуска, гладих и чаршафите дори и слиповете му. обаче сега имаме дете и колкото да ми се иска, нямам 10 ръце, да нахраня едното бебе, после другото бебе. Естествено, че ако правя закуска за малката има и за него. Ама той бебешки каши не яде, така че да си направи в този случай. Ми, квото мога да не изглада си го спестявам, обаче гладя всичките дрехи на детето. Така че се заформя един кръг - работа, дете и ако остане време за него. Просто аз не съм се променила, а обстоятелствата се попромениха, а аз не съм всемогъща, ето затова го отсвирвам понякога, а той ме бъзика че съм била демо версия навремето.   иначе винаги съм си била такава, каквато съм сега, но не мисля, че мога да огрея навсякъде, затова си имам приоритети
Хи-хи, помислих, че за друго иде реч в темата Embarassed

  hahaha и аз  hahaha
и какво си помислехте

Общи условия

Активация на акаунт