Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • краставицата
Чудно ми е какви жени харесвате: жената - слугиня или жената - бунтовничка. Все си мисля, че мъжете повече харесват повече жена - слугиня, но едва ли дълго време би ги привличала такава жена

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 01:03 от Ekcnpec

# 1
  • Горно нанадолнище
Видях, че никой още не е отговорил и затова се заинтригувах. В същност аз съм Дидо и пиша от профила на жена ми/Ако разбере , ще ме убие два - три пъти/. Това наистина е много интересен въпрос. Според мен жените могат да се разглеждат или в много повече категории или в една, както казват старите хора:"Сякаш една майка ги е раждала". Фактически жената е много сложно нещо и неможе да се каже с една дума каква е точно. Според мен тези категоризации се правят от някои мъже през дългите им самотни нощи. Т.е. вместо да се забавляват с някоя жена, им слагат етикети, въпреки липсата на опит.

# 2
  • някъде
не си спомням точно как беше, но горе-долу значеше- домакиня в кухнята, и к...а в леглото

# 3
  • Galaxy 13197853088
шшшшшшшт да не не чуе жената, че пак ще има разправия
Харесвам "Домакиня-майка" . Слугините са за слугите ..... а бунтовничка ..... за какво да се бунтува? Как ще се бунтува срещу мъжа си ???? абсурдистично .... 

# 4
  • краставицата
Харесвам "Домакиня-майка" .
а колко време една "домакиня" би те приличала. то и моят мъж така казва, ама нещо не ми се вярва, че би харесал жена, която му чисти, готви, слага, вдига, без никакъв социален живот, забита само с детето или в кухнята, вмирисана на манджа. или поне ще му харесва до време. така мисля аз, въпреки че и той казва като теб

# 5
А защо трябва да избираме?Нима жената (пък и мъжа) има само едно лице?
Жената може и да е домакиня (или както казваш ти слугиня) или истинска вихрушка (бунтовничка).Не,че се хваля ама като моята  Grinning.Точно и затова съм луд по нея.Спечели ме именно с двете си лица и най вече с това,че никога не знаеш как ще реагира.Ето затова не мога да разбера защо трябва да избираме.

# 6
  • Galaxy 13197853088
Харесвам "Домакиня-майка" .
а колко време една "домакиня" би те приличала. то и моят мъж така казва, ама нещо не ми се вярва, че би харесал жена, която му чисти, готви, слага, вдига, без никакъв социален живот, забита само с детето или в кухнята, вмирисана на манджа. или поне ще му харесва до време. така мисля аз, въпреки че и той казва като теб

Не мога да разбера защо едното да не може без другото. Ако е майка -> значи няма социален живот, като е домакиня -> не си показва носа навън....
Все си мисля, че има време и за дома и за приятели, разходки, забавления. Вярно не е както да си мома или ерген, но това е живота. Една патка колкото и свободна ще си остане патка и нито в единия нито в другия случай ще ме интересува ....
Дали една жена ще е интересна на мъжа си не зависи от това дали е домакиня или не или още по-малко дали е майка ...

# 7
жената трябва преди всичко да е отдадена на семейството си , и след това да се обсеби от професията си .Децата усещат когато свирят втора цигулка и рано или късно  ще накажат майка си за това , че ги  е сложила на второ място

# 8

[/quote]
Дали една жена ще е интересна на мъжа си не зависи от това дали е домакиня или не или още по-малко дали е майка ...
[/quote]

и аз това имам в предвид и напълно споделям мнението ти.само човек зависи това как ще го възприемат околните

# 9
независимо дали е в къщи , при семейството си или в офиса ,според мен жената е една и съща.Ако е скучна  в къщи , то неминуемо такава е  и в службата. Мъжете налитат разбира се на красиви жени , независимо от това дали са умни, и аз много се чудя не им ли доскучава  поне мъничко и от време на време.

# 10
А защо трябва да избираме?Нима жената (пък и мъжа) има само едно лице?
Жената може и да е домакиня (или както казваш ти слугиня) или истинска вихрушка (бунтовничка).Не,че се хваля ама като моята  Grinning.Точно и затова съм луд по нея.Спечели ме именно с двете си лица и най вече с това,че никога не знаеш как ще реагира.Ето затова не мога да разбера защо трябва да избираме.
Точно това си мислех и аз. Че може да бъде и двете в различен момент. Аз съм нещо подобно. В мен го привлече бунтът, че не съм съвсем стандартна жена, а го накара да се ожени за мен това, че искам да съм домакиня и майка и някакси усети, че ще бъда добра такава... Rolling Eyes

# 11
едва ли има особено зна4ение, все пак жените са тези, които избират    Wink

# 12
  • Galaxy 13197853088

избират от тези които са ги избрали .... 

# 13
Е никога не ми е било ясно това с женското отъждествяване, защо трябва да се поставяте в рамки?
Това, някакво чувство за сигурност ли ви дава?

Аз предпочитам различните, когато иска да е домакиня нека да е домакиня когато иска да е диване нека да е диване Simple Smile

За съжаление обаче, самоотъждествяването доста намалява броя на този ... нека да го наречем трети вид жени, което никак не е добре. Но на мен от доста време, малко ми пука за това, моята е такава  Simple Smile И нИ си ъ давъм  Sunglasses

# 14

избират от тези които са ги избрали .... 

Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт