Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Влязал ми в двора и го убил, минаха три месеца оттогава, ама днес си разглеждах снимките и си поплаках та реших да споделя. 
Беше малка кавказка овчарка на два месеца.

Много ама много ми е мъчно..... Crying or Very sad

Със съседите не си говорим ама кел файда!
Цитирай

На края на света !

Не знам какво да ти кажа освен че искрено ти съчувствам,и че знам какво ти е ,преди време моите съседи ми отровиха котката ,не можех място да си намеря тогава ,много тъжно че има и такива хора Crying or Very sad
Цитирай

Плевен

Много е тъжно,че има такива хора. Трябва да има зоополиция,но за съжалени в България няма полиция за хората,та какво остава за животните.
Цитирай
Влязал ми в двора и го убил, минаха три месеца оттогава, ама днес си разглеждах снимките и си поплаках та реших да споделя. 
Беше малка кавказка овчарка на два месеца.

Много ама много ми е мъчно..... Crying or Very sad

Със съседите не си говорим ама кел файда!

Много съжалявам! Crying or Very sad
От опит знам, че само друго куче може да потуши мъката.
Цитирай

През девет планини в десета...

Много е тъжно,че има такива хора. Трябва да има зоополиция,но за съжалени в България няма полиция за хората,та какво остава за животните.
Peace
Цитирай

София

Искрено ти съчувствам. Моето куче почина тази година на 15 години и знам колко е трудно. Неприятно е и да знаеш, че случилото се е резултат от човешка грешка.  Но за съжаление скоро няма да има закон за защита на животните и зоополиция в България. То всъщност и закона за защита на детето е от 60-те години...
Цитирай

Съчувствам ти искрено!
Наистина трябва да има зоополиция в тази наша държава...
Цитирай

София

Ужасно  Shocked много съжалявам!
Цитирай

Варна

Страшно грозна картинка изникна в главата ми...съжалявам   bouquet
Цитирай

И аз,особенно,че кавказките са ми любими Crying or Very sad
Цитирай

София

И на мен ми се е случвало преди няколко години, в къщата ни при баба ми през нощта в двора се беше промъкнало някакво голямо куче и беше удушило малкото ми сладко и пухкаво сладурче. Ужасно е, все още се улавям, че си мисля за него като за живо...
Цитирай

край морето

И аз
Цитирай

Балчик

Много съжалявам за загубата ти. Никога няма да забравя как един уличен огромен екземпляр налапа моя мъничък Лъки, а аз го водех с повод. Само главата му стърчеше, той квичеше силно, а аз дърпах каишката и се опитвах да го извадя, като удрях кучето. Все пак слава богу успях да го извадя само с дупки от зъбите на звяра. За съжаление доста по-късно по друга причина го изгубих. !Не знам дори какво се е случило с него. Толкова много ми липсва и се чувствам виновна, сякаш съм го предала. Сега имам кокер. Обичам я много, но си спомням с тъга и за Лъки. Love
Цитирай

Габрово

Не съм имала куче, но преди време някой ми отрови и двете котки и ги загубих в един и същи ден Sad Със дни не можех да се съвзема и знам, че и куче да имах пак щях да страдам толкова, просто милея за животните повече от колкото за хората дори...
Цитирай
В момента по един от английските тв канали  дават филм за питбулите-кучетата убийци.Винаги съм имала куче,но тези подобия на кучета са меко казано ужасни.Тези породи са си програмирани генетично да убиват.Даваха много хора и най-вече деца напднати от кучетата.За съжаление има и такива м/у тях ,които не са оцелели.В Англия със закон е забранено отглеждането на американските питбули,но въпреки това има и други опасни породи.Мисля,че беше миналата година когато едно куче уби едно момиченце.И още две кучета добермани отвлякоха едно детенце на 2 години/ мисля,че беше на толкова/ и го разкъсаха.Това лято като си бях в Б-я видях много такива кучета по улиците и винаги ме е било страх за децата.Не само зоополиция трябва да има,но и големи наказания за собствениците им,та дори и затвор.Може много защитници на животните да скочат,но мен не ме интересуват.Вместо да правят протести защо не вземат по едно куче у тях и да го гледат?Така хем няма да има улични псета,хем хората ще се разкарват спокойно из парковете.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора