Къучето на съседите изяде моето малко кученце

  • 1 538
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 67
Влязал ми в двора и го убил, минаха три месеца оттогава, ама днес си разглеждах снимките и си поплаках та реших да споделя. 
Беше малка кавказка овчарка на два месеца.

Много ама много ми е мъчно..... Cry

Със съседите не си говорим ама кел файда!

# 1
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Не знам какво да ти кажа освен че искрено ти съчувствам,и че знам какво ти е ,преди време моите съседи ми отровиха котката ,не можех място да си намеря тогава ,много тъжно че има и такива хора Cry

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Много е тъжно,че има такива хора. Трябва да има зоополиция,но за съжалени в България няма полиция за хората,та какво остава за животните.

# 3
Влязал ми в двора и го убил, минаха три месеца оттогава, ама днес си разглеждах снимките и си поплаках та реших да споделя. 
Беше малка кавказка овчарка на два месеца.

Много ама много ми е мъчно..... Cry

Със съседите не си говорим ама кел файда!

Много съжалявам! Cry
От опит знам, че само друго куче може да потуши мъката.

# 4
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
Много е тъжно,че има такива хора. Трябва да има зоополиция,но за съжалени в България няма полиция за хората,та какво остава за животните.
Peace

# 5
  • Мнения: 2 197
Искрено ти съчувствам. Моето куче почина тази година на 15 години и знам колко е трудно. Неприятно е и да знаеш, че случилото се е резултат от човешка грешка.  Но за съжаление скоро няма да има закон за защита на животните и зоополиция в България. То всъщност и закона за защита на детето е от 60-те години...

# 6
  • Мнения: 263
Съчувствам ти искрено!
Наистина трябва да има зоополиция в тази наша държава...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 671
Ужасно  Shocked много съжалявам!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Страшно грозна картинка изникна в главата ми...съжалявам   bouquet

# 9
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ужасно  Shocked много съжалявам!
И аз,особенно,че кавказките са ми любими Cry

# 10
  • София
  • Мнения: 3 782
И на мен ми се е случвало преди няколко години, в къщата ни при баба ми през нощта в двора се беше промъкнало някакво голямо куче и беше удушило малкото ми сладко и пухкаво сладурче. Ужасно е, все още се улавям, че си мисля за него като за живо...

# 11
  • Мнения: 3 622
Ужасно  Shocked много съжалявам!

И аз

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Много съжалявам за загубата ти. Никога няма да забравя как един уличен огромен екземпляр налапа моя мъничък Лъки, а аз го водех с повод. Само главата му стърчеше, той квичеше силно, а аз дърпах каишката и се опитвах да го извадя, като удрях кучето. Все пак слава богу успях да го извадя само с дупки от зъбите на звяра. За съжаление доста по-късно по друга причина го изгубих. !Не знам дори какво се е случило с него. Толкова много ми липсва и се чувствам виновна, сякаш съм го предала. Сега имам кокер. Обичам я много, но си спомням с тъга и за Лъки. Heart Eyes

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Не съм имала куче, но преди време някой ми отрови и двете котки и ги загубих в един и същи ден Sad Със дни не можех да се съвзема и знам, че и куче да имах пак щях да страдам толкова, просто милея за животните повече от колкото за хората дори...

# 14
В момента по един от английските тв канали  дават филм за питбулите-кучетата убийци.Винаги съм имала куче,но тези подобия на кучета са меко казано ужасни.Тези породи са си програмирани генетично да убиват.Даваха много хора и най-вече деца напднати от кучетата.За съжаление има и такива м/у тях ,които не са оцелели.В Англия със закон е забранено отглеждането на американските питбули,но въпреки това има и други опасни породи.Мисля,че беше миналата година когато едно куче уби едно момиченце.И още две кучета добермани отвлякоха едно детенце на 2 години/ мисля,че беше на толкова/ и го разкъсаха.Това лято като си бях в Б-я видях много такива кучета по улиците и винаги ме е било страх за децата.Не само зоополиция трябва да има,но и големи наказания за собствениците им,та дори и затвор.Може много защитници на животните да скочат,но мен не ме интересуват.Вместо да правят протести защо не вземат по едно куче у тях и да го гледат?Така хем няма да има улични псета,хем хората ще се разкарват спокойно из парковете.

Общи условия

Активация на акаунт