Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да знаете в Югозападна България къде има подобен магазин,който дава рокли под наем за  булки?
Цитирай

Варна

Във Варна в почти всеки магазин  за нови рокли, има и рокли , които се дават под наем. Когато аз бях булка, преди 5 год., обаче изчислих, че наемът + хим. чистене ми излизат горе-долу 2/3 рокля. затова си уших за 200 лв. и получих ваола безплатно.
Успех в тъсенето
Цитирай

До парка

За Югозападна България пита момичето,Варна нещо никак не ми се връзва в този район? Wink
Цитирай

а за малки булки  6 г.  някъде да знаете под наем  и колко би излязло newsm78
Цитирай

За малки булки има страхотни рокли на ИЛиенци, в един специализиран магазин за детско празнично облекло...Бяха до 50лв. - за мен твърде поносима цена!
Цитирай

Варна

За Югозападна България пита момичето,Варна нещо никак не ми се връзва в този район? Wink
Да така е. Варна е точно на срещуположния  Very Happy край. Не се изразих правилно, исках да кажа, че вероятно и по другите грдове в булчинските магазини да давт и под наем.
Цитирай

За малки булки има страхотни рокли на ИЛиенци, в един специализиран магазин за детско празнично облекло...Бяха до 50лв. - за мен твърде поносима цена!
това да си купя ,а не под наем нали?Аз намерих една страхотна за 504 ,но се зачудих защото никъде на друго място не бях гледала  Smile
Цитирай

koteto 123 да за купуване е магазина, а не под наем....А цената на твоята рокля 504лв ли е #Crazy?
Цитирай

koteto 123 да за купуване е магазина, а не под наем....А цената на твоята рокля 504лв ли е #Crazy?
50$ ама нещо не съм го натиснала като хората  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.