Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички, очарован съм от този форум. Понеже намерих много полезна информация тук реших да се допитам до вас относно един въпрос, който ме вълнува. Преди 1-2 месеца на приятелката ми и дойде цикълът 6-7 дена по-рано и не спря около 14-15 дена. Всичко това бе придружено с силни болки ниско в корема, отпадналост, обилно кръвотечение и общо неразположение. Помолих я да отида на гинеколог и след посещение при д-р Дяволов /май така беше/ и бяха изписани Дуфастон и Метергин. За съжаление приятелката ми не пожела да сподели за какво става въпрос, мънкаше, че става въпрос за стрес, промяна в сезоните и така нататък.  Все още отбягва да говори на тази тема а аз все още се притеснявам какво е станало. Имате ли представа какво може да е предизвикало всичко това и за какво всъщност става въпрос.

Благодара предварително.
Цитирай

Преди да родя и аз имах такива проблеми!
Просто женска природа,какво ли не ни минава през главите! ooooh!

Чудиш се да не би да е била бременна и да е паднало бебето?Не! Naughty
Цитирай

София-Троян

На мен също ми се е случвало.Обяснението на лекаря беше-промяна в хормоналния фон.Каза да избера Дуфастон или противозачатъчни.Причините са много-стрес,свръх напрежение,недобре съобразена храна,промяна в климата...Каза че е само временно състояние
Цитирай
Благодаря за отговорите. Радвам се, че не е нещо сериозно, което да застрашава здравето и.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.