Как да събера смелост за руса коса...

  • 8 019
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 081
Извинете ме за тъпия пост, ама от 2 месеца все ходя до фризьорския салон и се връщам...Имам нужда от промяна, и съм решила, че ще ставам руса. Да, ама всички около  мен ме навиват да си направя косата катранено-черна, щото ми било бяло лицето, и тъмно зелени очитe, пък на русокосите много грим трябвало да слагат, много си личели дефектите по лицето(имам малко лунички, и рядко ходя без пудра и т.н.) . Успях да склоня фризьорката да ми направи кичури, косата ми в момента е с естествен цвят-тъмно кестенява, и сякаш не ми стоят зле. С тия програми за прическите, каквото и да си сложа, все на киликанзер приличам, и не мога да преценя дали ще ми отива. Зяпам все разни звезди и знаменитости с руси коси-почти всички са бели, синеоки, и със светли вежди(моите са тъмни). То поне ако не ми отива-черната боя е лесна:)

Изтипосала съм се на аватара си, вие какво ще кажете-дали ще ми отива руса коса? Ей тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=154200&photo=14имам една снимка с кичурите, с крайно неподходяща прическа,заспал поглед, и приличам на питка, ама нямам друга.

# 1
  • Мнения: 1 250
Деси, ако това на аватара си ти, не ти трябва руса коса. Прекрасна си така.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 563
Деси, ако това на аватара си ти, не ти трябва руса коса. Прекрасна си така.

точно така  Peace аз също мисля,че си си мн хубава така  Hug

# 3
  • Мнения: 1 081
Simple SmileЕ, аз съм, ама и на аватара съм излязла по-добре, отколкото всъщност изглеждам. Ето още една снимка с боядисана черна коса http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2867925

Много искам да си сменя цвета на косата. От 10години все с черна коса ходя...

# 4
  • Мнения: 5 475
  Ако ти е мерак да се "видиш" с различен цвят коса ,пробвай с програмата в сайта на Арома. Wink

http://www.aroma-bg.com/fun/index.php?cat=4&lg=bg  
 
в частта  Виртуален фризьорски салон,трябва само  се регистрираш и да качиш своя снимка. Peace
 

  

# 5
  • Мнения: 1 250
Като за начало намери добра фризьорка. Посъветвай се с нея. Най-безболезненият начин е с кичури постепенно да се изсветлява косата. Най-бързият и най-инвазивният - със супра.

# 6
  • Мнения: 1 021
И според мен стъмна или кестенява коса изглеждаш по-добре!  Peace
Кичурите , не се сърди, не ти стоят добре! Това е според мен!

# 7
  • Мнения: 3 782
Деси, ако си го решила няма какво да те отказваме от това решение. Въпросът е, че за да се решиш на такава ппомяна трябва да се замислиш дали косата ти ще издържи. Аз имам много тънка коса и след като си направих кичури се усети ужасно, почна да се накъсва и става още по-тънка. И руса съм била, ама честно да си кажа не искам да бъда скоро. Първо трябва много късмет за да си уцелиш нюанса,който ще ти отива и второ иска голямо поддържане. Иначе, верно на аватара си много сладка и ти отива.
Успех, каквото и да решиш.

# 8
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Деси, ако си го решила няма какво да те отказваме от това решение. Въпросът е, че за да се решиш на такава ппомяна трябва да се замислиш дали косата ти ще издържи. Аз имам много тънка коса и след като си направих кичури се усети ужасно, почна да се накъсва и става още по-тънка. И руса съм била, ама честно да си кажа не искам да бъда скоро. Първо трябва много късмет за да си уцелиш нюанса,който ще ти отива и второ иска голямо поддържане. Иначе, верно на аватара си много сладка и ти отива.
Успех, каквото и да решиш.
Тове е и моето мнение Peace

# 9
  • Мнения: 117
Според мен също изглеждаш много по-добре с тъмна коса,не мисля че блонди ще е добре.  Ако искаш  промяна, просто можеш да промениш причесчицата,но не  и цвета.

# 10
  • Мнения: 2 229
Според мен най ще ти отива тъмно кестенява коса, не черна. Русо не мисля, че ще ти отива, но не мога и да си го представя много. Confused

Промени си прическата - косата ти е достатъчно дълга, всяка фризьорка ще ти измисли нещо ново. Flutter

# 11
  • Мнения: 1 081
Уффф...все се надявах някоя от вас да ми каже-Пробвай, ще ти отива...Ама не. Не съм решила 100% да се изрусявам, ама ако имаше поне 1 човек да ме подкрепи, може би бих пробвала. Фризьорката ми е доста добра, обаче категорично отказва да ми "разваля и визията, и косата". Пробвах да се подстрижа и да спра да си изправям косата(както съм на снимката с кичурите)-е, не е кофти, ама в никакъв случай не е по-добре от преди. Проблемът за мен е най-вече с побеляващите коси, че откакто родих станаха доста. И затуй се самонавивам каква прекрасна блондинка ще съм. Ама и вие тука като ме разубеждавате...

# 12
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
знам какво е да искаш неистово да си смениш визията. и аз съм нерешителна. Wink

щом си бяла и са ти зелени очите защо не си направиш косата медно руса?
незнам как се казва цветът точно - тъмно русо с червеникави оттенъци...така ще се подчертаят зелените ти очи.

макар че с тази тъмно коса изглеждаш прекрасно.
белите коси са вечен проблем,който се решава с качествени бои и постоянство при ползването им  Peace

# 13
  • Мнения: 1 926
А защо да не пробваш?Само,че не я прави със супра,а постепенно я изсветлявай-ще ти трябва повече време и търпение ,но пък няма да си скапеш косата...много си готина с тъмна коса,но много добре те разбирам ,че искаш промяна

Успех Hug

# 14
  • Мнения: 3 211
Супер е черна коса със синьо-зелени очи, и аз искам така, ама нищо друго освен русо не тръпи косата ми, всичко друго изсветлява след първото миене.
щом си бяла и са ти зелени очите защо не си направиш косата медно руса?
незнам как се казва цветът точно - тъмно русо с червеникави оттенъци...така ще се подчертаят зелените ти очи.
това мисля, че е добра идея

Общи условия

Активация на акаунт