atopi4en dermatit

  • 1 043
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
detenceto mi e na 1 i 4 mes. ot 20 den na rajdaneto mu izlqzoha grapavi (suhi ) obrivi. zavedoh go na lekar i mi kazaha 4e tova e atopi4en dermatit kazaha da go maja s elokom i d-r taiss vsi4ko be6e nared do predi 1 sedmica celiq mu grup e v tezi obrivi. pak hodihme na lekar i mi kazaha da produljavam s kremovete.bilo ot jegata.no ve4e 1 sedmica i te ne minavat a elokoma trqbva da se maje 5 dni. nqkoi znaeli dobur kojen lekar.az hodih na 5 mesta i vse tova mi kazvat,no nqma efekt.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Дъщеря ми е на 7 г., от раждането си е с АД, всичко сме пробвали! И Елоком, и Адвантан, и сиропи разни / Перитол, Индометацин и др./, и Балсама на д-р Тайс, и правени в аптеката кремове.... Thinking Всичко това само задълбочава проблема, подтиска, а нелекува! Имат и много странични ефекти, увреждат други органи и системи!  Naughty
Сега сме на хомеопатия /от 4 м./, не сме се излекували още, но детето е в най-добро си състояние досега.  Praynig Спрели сме всякакви кремове, кортикостероидни и антихистаминови лекарства. Има периоди на влошавания, но и периоди на изчистване, лечението е продължително, но си струва!  Успех! Peace
Пиши на кирилица, ако можеш, така повече хора ще ти отговорят...

# 2
  • Мнения: 1 461
И ние преминахме към хомеопатия, за сега и се отразява много добре, дори да не помогне няма да навреди, но с тези кортикостероиди до кога

# 3
  • Мнения: 395
az sum sushto za xomeopatiata s dve ruce....otidete v Fitolek
pri Dr. Ugrinova,az sum mnogo dovolna, a Sl Bogu xomeopatichnite lekarstva sa malki i mnogo vkusni i moia Alex si umirashe da gi pie.....a, za kremove az polzvam na Stelatopiata, ama ne neprekusnato....makr che tam pishe vseki den po 2puti,az go maja samo ako se zachesha iako, a za dermatolog moga da ti preporucham na lichni , ako iskash.uspex

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 11:07 от Alex-Sofi

# 4
  • София
  • Мнения: 362
Привет, момичета!
vnit1, извинявай, че използвам темата ти за своите въпроси, но мисля, че отговорите биха ти били полезни и на теб   Heart Eyes
Искам да попитам майчетата, които са "преминали" към хомеопатията - какво означава това?
Т.е. вие сте мазали децата си с кремовете, изписани Ви от консервативните лекари и след консулатация с лекар-хомеопат сте започнали да ползвате такива препарати ли? И още искам да попитам - това са препарати за мазане или предимно за пиене???
Благодаря предварително!

# 5
  • Мнения: 395
xomeopatiata e nai-drevniat izvesten nachin za lekuvane na bolestite, ot GR (omoiopathitiki) oznachava che podobnoto lekuva podobnoto. Izpolzvat se osven bilki, razlichni minerali, daje i otrovi !!!! Da ne se shashkai, napr. beladonata v malki kolichestva e polezna, no estetveno v golemi moje da te prati na drugia sviat za nula vreme. Tova e drugata podrobnost na xomeopatiata, che se davat lekarstvata, koito obache sa razrdenei do N-ta stepen, zatova i v opakovkite im shte vidish, napr. 7, 12, 23 i t. tezi cifri, pokazvat kolko puti e bilo razrdeno dadeno lekarstvo. Ta na vuprosta ti, da lekarite-xomeopati ti pripisvat edni malki xapchenca, v suotvetnite dozi. A kremovete, na mene lichno mi gi preporuchaxa i dermatolojkata i xomeopatkata Simple Smile)))))))). Az sum polzvala na DR, tais, no lichno na moia sin po-dobre mu vlie Stelatpoiata na Mustela...tuka veche spored men si e vupros na izbor

# 6
пробвай крема на Мустела-Стелатопия. Скъп е но аз имах подобен проблем и той ми помогна. Успех.

# 7
  • София
  • Мнения: 362
Момичета, взех си брошура на A-DERMA - чувала съм само хубави неща за тази медико-педиатрична козметика.
Имате ли опит с нея и ако да, моля, споделете?!?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Пробвала съм я, не съм доволна, но то всъщност, зависи много от типа кожа, поносимост и т.н. Това не значи, че на вас няма да ви повлияе добре. Аз съм мноого по-доволна от Стелатопия на Мустела. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 362
Благодаря, bendji!
Моля те, кажи ми това е специализирана козметика или може да се купи и от детски хипермаркет?

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Продават я по аптеките. Малко е скъпа, но си заслужава, пробвали сме какво ли не за суха и атопична кожа, това ни действа най-добре.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт