Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

Хайде да споделим с какви професии сме!
работите ли това, което искате?
какви сте искали да станете като малки?
жертвате ли професионалното си развитие заради семейството?
Цитирай

Отговарям:
Нямам професия,защото забременях като студентка и прекъснах.
Досега не съм работила.
Певица,но изобщо не ми се отдава.
Нямам такова развитие за да го жертвам.
Цитирай

Където са парите - там ми е професията  Laughing

Дааа, определено това си исках да работя. От както разбрах, че с пари можеш да си купуваш разни неща, много исках това да работя.

Като малка исках да съм продавачка на сладолед, за да си ям колкото си искам.

Не! Naughty
« Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 22:59 от ZinaSt »
Цитирай

София

Отговарям:
Нямам професия,защото забременях като студентка и прекъснах.
Досега не съм работила.
Певица,но изобщо не ми се отдава.
Нямам такова развитие за да го жертвам.

Аз също исках да стана певица,но уви...дори ще помоля ,ако някой е чувал за група по народно пеене да сподели.Не професионална,а ей така,за кеф Laughing
В момента работа като търговски мениджър в екологична организация.Не е лошо и имам достатъчно време за дечица Very Happy
Цитирай

out of space

Утре ще ти кажа.
Цитирай

Ти си ясна. Работиш в Междузвездни войни  35
Моят мъж много искаше да съм го регистрирала, ама и на него да му пишело джедай  35 Щото друго си е да владееш силата да заключваш едни теми  и да банваш потребителите  Laughing
Цитирай

Нямам ясна професия. Не съм сигурна дали това, което правя сега, ще бъде кариерата, в която ще се развивам.
Няма нищо общо с това, което съм учила Laughing
Исках да стана учителка, актриса, писател/журналист. Но най-вече учителка, щото така и така писането не мога да спра да го правя, нищо, че никога не бих публикувала Rolling Eyes Laughing, но за съжаление прекъснах с театъра.
Не, не си жертвам семейството, щото съм на тая работа от 7 дни Laughing Не бих го жертвала обаче, макар че ми се струва, че ако остана там, точно едни такива избори ще трябва да правя в себе си след 1-2 годинки Rolling Eyes
Цитирай

Асеновград

Аз я жертвах но не заради семейството - ами от глупост да бързам да създам такова  ooooh!, ама ето ме на - на 26 с две деца , отдадена съм на тях изцяло - но понякога се замечтавам и си казвам като малките деца - ех като стана голяма искам да бъда ... / понататък - всеки път е различно /
иначе ми се отдават толкова много неща и само да имам време имам такова желание да уча да уча  Mr. Green, и то имам време - поне с това се успокоявам  Mr. Green
Цитирай

София

1. инженер
2. работя това, което искам и за което учих
3. продавачка в Кореком, но т.к. по стечение на обстоятелствата ги закриха, се преориентирах към инженерството  Mr. Green
4. надявам се да не ми се налага
Цитирай

София

Явно доста време кисна в този форум, щом първата ми реакция е да кажа, че предишните две подобни теми навъртяха десетки страници... Даже имаше описани професиите и упражняващите ги потребителки накуп.

А по темата - аз лични данни в интернет пространството не изнасям.  Whistling
Цитирай

Икономист,но никога не съм работила по професията си.
Не искам и да го правя.
Честно казано нямам и грам амбиции в тази област.
За мен е важно работата да е доходна и интересна.
И с възможност за чести отсъствия и отпуски Wink
Цитирай

София/Света на Диска

БЛОНДИНКА!  4470

Освен това и други, по-прозаични неща:
   smile3529 smile3523   redecoration cook flower prostor clean travel  smile3509 newsm39  bath newsm71  loveuuu .......и други ...
Цитирай

София

Krissie, толкова си мъничка, а имаш вече 2 дечица. Никак не ти е късно да се захванеш с каквото си решила, точно няма да се налага да прекъсваш. Аз съм на 31, направих шеметна кариера, но за сметка на това дори 1 детенце нямам /а бих искала да ги имам две/. Чудя се дали не греша, като не се поспирам.
Цитирай

Ключар, нали? Mr. Green

Емел... Етем? Познах ли? Very Happy
Цитирай

Не са наредени по значимост, но горе-долу...

smile3523 smile3529 doctor smile3541 newsm64 wash hang newsm28 newsm55 1dishes newsm71 newsm39 afwitch 

redecoration  redecoration  redecoration

atwork mamma
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора