Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 30 авг. 2007, 17:00 ч.
  • Преглеждания  293  Мнения  5  Онлайн  1
Отговори
 Скъпи мами, хранещи бебоците с подобни каши, спазвате ли препоръките за приготвяне на кашата? Аз пробвах някоко пъти с различни каши-Humana; Frisocrem, но това, което се получава, е по-скоро за пиене, а не за ядене с лъжичка. Съответно по-голямата му част е върху бебока, а не в него Grinning Разговарях с приятелки-мами в парка и те ми казаха, че слагат повече от указаното количество Thinking Да, ама на кутията пише" При приготвяне на храната спазвайте точно указанията. Неправилното приготвяне може да повлияе на здравето."
 Вие как се справяте?

Реклама
# 1
  • София
Може би ако се приготвят с АМ няма проблем - но с кърма наистина нещата са различни... по-малко кърма слагам, отколкото е указано, иначе наистина става много течно  Peace.

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 17:49 от Роси74

# 2
  • Пловдив
И аз днес се сблъсках с този проблем. Направих кашата ябълка-морков на Милупа според указанията на кутията и стана доста рядка. Видя ми се и малко безвкусна. Тя е млечна, така че я правя с вода, а не с кърма. Утре смятам да сложа повече каша   chef . Все пак пише "Сложете приблизително 5 супени лъжици", което е малко разтегливо..... Wink.

# 3
  • гр. Монтана
Аз слагам по-малко вода от указаното ако ми се стори рядка, но тази на Милупа с 5 лъжици става добра, според мен.

# 4
Слагам повече каша или по малко вода за да стане удобна за даване, а не да се разлива по "пътя" към устата  Laughing

# 5
Винаги правя на око. Давала съм досега само безмлечни каши, така че не виждам какво може да навреди малко повече ориз или елда примерно  Crazy

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт